Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Dél-Budai kerületekben sok...

A Dél-Budai kerületekben sok a cigány?

Figyelt kérdés

(Itt a 11., 22. kerületekre gondolok.)


Aki itt él vagy van tapasztalata, az hogy látja? Nekem szimpatikus a két hely, de a fontosabb helyeknél (Kelenföld, stb) nagyon sok a kéregető cigány és csöves. Ez csak kis helyeken koncentrálódik, vagy ez elég általános arrafelé, mint pl. dél-pesten?

Ahogy láttam Gazdagrét, illetve a Budaörshöz közellévő rész az ami nagyon kultúrált, nyílván okkal magasabbak az árak.


Melyek a nagyon elkerülendő helyek a két kerületben?


Köszi a válaszokat.



2020. aug. 26. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Bp.-i átlagosnál kevesebb
Bp.-i átlagosnál több
csak a forgalmas helyeken
11. kerületben több van
22. kerületben több van
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
egész Budapesten meredeken növekszik a cigányság aránya, de szerintem a budai oldal valamivel jobb
2020. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Gazdagréten sajnos egyre több a lumpen. Az egyetlen magyar facebook-csoport, ahol át tudom érezni a "bezzeg régen jobb volt" mentalitást, az a gazdagréti.
2020. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem néztem eléggé körbe Gazdagréten, vagy pont nem voltak arra kétes alakok, köszi a választ.
2020. aug. 27. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy van sok. A pesti munkáskerületekben van (Kőbánya, Józsefváros) meg a külső nagy lakótelepeken (Újpalota, Havanna-ltp.).

Dél-Budán magasak az ingatlanárak, ez elriasztja őket.

2020. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#5 Senki nem mondott ilyet a vidékiekre, bár mondjuk rád pont igaz ez a jelző.
2020. aug. 28. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nem egy cigányt láttam Újbudán. Semmivel nem különb Pestnél, max az árában.
2020. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
#5-ös! Egy retkes paraszt vagy!
2020. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Budapest a legliberálisabb magyar város. A legelfogadóbb a deviáns elemekkel szemben, és a leglenézőbb a más településeken lakókkal szemben.


Ideje megkóstolnotok nektek is, milyen az, amikor cigányok élnek az életteretekben.

Akkor talán felhagytok a liberális gondolkodással, és egészséges rasszista lesz belőletek.

2020. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
#9-es: nagyon kevered a témát. Amúgy tisztában vagy a liberális szó jelentésével? Ha nem, akkor ajánlom tanulmányozásra. Konkrétan a liberalizmus alapelve a szabályok mentén való élet, ebbe pedig nagyon nem fér bele a cigók által képviselt életmód. Amivel kevered, az a politikai érdekek.
2020. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Alapvetően igazad van abban, hogy sok Budapesti olyan, csak azok azok az emberek, akik ki sem mozdulnak a "rózsadomb-12ker-5ker" hároszögből, ők sohasem fogják megtapasztalni, hogy milyen az átlagos cigány.


Azért zavar, hogy ezt mondod (bár igazad van), mert én is vidéken éltem sokáig, ahogy nagyon sok jelenlegi budapesti is, tehát tudjuk miről van szó, ismerjük a cigányok valódi, "általános" arcát, tehát nem kell támadni. (a kérdés nem is ezzel volt kapcsolatos, de már jól elment személyeskedésbe)

2020. szept. 2. 07:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!