Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Balmazújvárosba megéri kiköltö...

Balmazújvárosba megéri kiköltözni Debrecenből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miskolcról költöztem Debrecenbe, albérletben élek itt már pár éve és szeretnék reális anyagi keretek között családi házba költözni.

Balmazújváros élhető hely, megéri oda költözni és jó a közlekedés?

Köszönöm!



2020. szept. 10. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hol dolgozol Debrecenen belül, de az kocsival is lesz 1,5 óra ingázás naponta a dugók miatt, busszal meg a duplája.
2020. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Debrecen 50 km-es körzetében - Hajdúhadház kivételével - bárhova megéri költözni, mert viszonylag jó a közlekedés, és normális városok vannak körülötte. Én inkább Debrecen valamelyik kertségébe vagy külsőbb városrészbe költöznék a tömegközlekedés stb. miatt.

Balmazújváros ettől függetlenül jó döntésnek látszik, mert egy gazdag mezőgazdasági kisváros, nagyon jó fürdővel, szállodával, munkalehetőséggel: most épül újra a vasút, kétvágányos, villamosított, úgyhogy 100-as lesz a megközelíthetőség, ráadásul nem messze lesz a BMW gyár is, ami nem egy utolsó szempont! Ha jó vételre találsz, ne habozz!

2020. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

"Debrecen 50 km-es körzetében - Hajdúhadház kivételével - bárhova megéri költözni, mert viszonylag jó a közlekedés, és normális városok vannak körülötte."


Ugyan már, Debrecenben és a környékén borzasztó a közlekedés. Én Mikepércsen lakom, ez 10(!) km-re van a belvárostól, reggelente mégis 1,5 óra bejutni busszal a buszvégig. Haza 1 óra. Akinek még tovább kell onnan mennie, annak a fél napja ingázással telik.


Kocsival kicsit gyorsabb, de nem sokkal, mert a kocsival ugyanúgy ott kell állni a dugóban a Mikepercsi úton.

2020. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy Debrecenben horribilis ingatlan árak vannak, ezért is keresek alternatívát egy élhető környékre.
2020. szept. 10. 20:20
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikepércs, Ebes, Balmazújváros, Böszörmény, Hajdúszoboszló (drága) Nagyhegyes, Bocskaikert, Hajdúsámson (Sámsonkert) is jó választás, de nézz szét Martinkán, Ondódon, Bánkon stb. is!
2020. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Ebes nagyon jó hely!!! És cigányok sincsenek
2020. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúsámson király hely🤡
2020. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb veszel, annál jobban jársz!

Régen fillérekért lehetett venni Nagymacson, Kismacson házat, ma már aranyáron sem kapsz!

Az idő nem neked dolgozik!

2020. szept. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Évekig ingázta Balamzújváros-Debrecen között, most is szoktam utazni azon a vonalon Volánnal és MÁv-val is. Abszolút nem értem azt, aki azt írta, neki Mikepércs is másfél óra. Nekem 25-30 perc a menetidő vonattal és busszal is.
2020. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok a mikepércsi.


Tanszünetben én is simán beérek 20 perc alatt Mikepércsről, de ez kb. 3 hónap egy èvben.


Iskola időszakban viszont a 6.45-kor induló mikepércsi busz sosem ér be 7.45-nèl előbb a buszvégre, de van, hogy 8-ra esek be. És akkor még el kell sétálni a buszmegállóba, plusz a buszvégről a munkahelyre, simán megvan 1.5 óra.


Mentem már a 7.10-essel is, ugyanez a helyzet. Mentem nem mikepércsi járattal, ami csak megall itt, dettó, a Tescoig eljutsz hamar, onnantól araszolás van végig. Sokszor 10percig csak állunk es nem mozdul a sor.


Lehet, hogy ha a déli busszal mennék, bent lennék 20 perc alatt, de a többségnek nyilván az iskola/munkaidőben induló lehetőségek a kérdésesek.

2020. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!