Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi hitelt vettetek fel?

Mennyi hitelt vettetek fel?

Figyelt kérdés

Illetve, mennyit terveztek felvenni?

Csak arra lennék kíváncsi, hogy nekünk átlagban sok-e, amennyit felveszünk, vagy kevés. Egyébként 10-11 millióval tervezünk.

okt. 2. 16:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mi a 11-et 600 ezres minimum nettóra vennék fel, de még így is félek.
okt. 3. 11:10
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Irreális a félelmed
okt. 3. 11:54
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony irreális, ennyi jövedelemmel jóval hamarabb tudsz előtörleszteni
okt. 3. 14:04
 14/18 anonim ***** válasza:
Most tervezek felvenni 20 milliót 25 évre, 102000/hó fix 10 év futamidő. utána meg kiválom másikra. nettó 500 körül keresek egyedül. Építkezni szeretnék 10 az önerőm, de mire elfogy a pénz elméletileg félre tudom tenni a hiányzó összeget. A gyakorlatba meg valószínűleg folyamatában tolom bele a megtakarításaimat a házba
okt. 3. 14:21
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt azért bele kell számolni, hogy ez átlag jövedelem. Gyereket szeretnénk, ha elmegyek, ez a 600 lecsökken 480 körülire.
okt. 3. 14:24
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14 vaygok

10-11, az kijön 60000/hóból. Marad 420000-et, az azért nem számít kevés jövedelemnek. Még csak tervezitek, de teszteljétek le hogy jöttök ki ennyi pénzből. Ebből még levontok kb 40000-et a nemlétező gyerek költségeire, marad 380000. Kb fél év után már látszik az eredmény hol kell még szorítani a nadrág szíjon.

Ami sokat segít a költekezés vissza fogásában ha minden apró bevételt és kiadást egy excel táblába vezettek. Hó végén meg ki elemzitek... Nekem így sikerült elkezdenem a spórolást, mert szinte kifolyt a kezeimből a pénz. De amióta látom mire költök jobban meggondolom mit veszek.

5 éve csinálom ezt, ezalatt végtörlesztettem az autó és a diákhitelemet, és félre tettem 10 milliót. Egyáltalán nem nélkülözők, csak átgondoltan vásárlok.

Ha meg nem jöttök ki a pénzből, nem kell 3 évig otthon lenned. Visszamész egy év után dolgozni és probléma megoldva. sok országban még még ennyit sincsenek otthon a szülők.

okt. 3. 15:55
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :)
okt. 3. 16:15
 18/18 anonim ***** válasza:
12 milliót 20 évre, de 10 év fix kamattal. 2022ben kiakarjuk váltani babavaroval, addig 10 M alá csökkentjük. (Most meg nem akartunk babát varni)
okt. 6. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!