Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik kerületbe, agglomeráció...

Melyik kerületbe, agglomerációs településre költöznétek ezek közül ?

Figyelt kérdés
Én a III. kerületben dolgozok, férjem a XIII-ban.
2020. okt. 12. 09:41
A kérdező szavazást indított:
I.
III.
XI.
Üröm
Pilisborosjenő
Egyéb (leírom)
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel hogy én hova költöznék? Nem az lenne itt a lényeg hogy nektek hova kellene?


Nem derül ki hogy autóval jártok-e, mennyi pénzetek van, lakás vagy ház, mekkora, van-e gyerek, az hova jár iskolába, etc. Semmi.


Én a Rózsadombra (2. kerület) költöznék, vagy nagyon max a Kolosy térhez. Jól lehet közlekedni, és szép helyen vagy. Kijjebb nem mennék, mert kicsit nekem gettós (a 3. ker Rókadomb kivételével, ahol 200 millió egy ház).


Üröm szép, picit kiesik. Pilisborosjenőn sok a cigány és nagyon kiesik, és a 10-es úton közlekedik kb. 15 településnyi autó, nem nagy sikerrel.


A XI. kerület nem tudom hogy jutott eszetekbe, a város másik fele.

2020. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pont a 3-13 tényleg elég nagyok (főleg tömegközlekedéssel), lehetne kicsit pontosítani. 2-ből jártam a 3-on át a 13-ba kocsival, elég jó volt a közlekedés még reggel is. Egy ideig jártam ugyanerre busszal és villamossal, az azért sok idő volt.

A 10-es út horror, ha lehet azt tényleg hagyd ki. A 3-nak is vannak jó részei és nyilván jóval olcsóbb a 2-nél - nem írtad milyen típusú ingatlanban gondolkodtok. A 11. nagyon kiesik, autóval is és tömegközlekedéssel is.

2020. okt. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 3.kerületbe költöztem iszonyatosan megbántam. Dr. Kiss laci úgy vezeti ezt hogy sehogy. Egy szégyen ez a kerület.


Csak a I. kerület a nyerő és a XIII. kerületnek a Vizafogói része.

A többi felejtős.


Az agglomeráció tele van újgazdagokkal, cigókkal és túlzsúfolt. Pestről nem szabad kimenni mert kimész és megbánod. Rengetegen bánják meg.

2022. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!