Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlan hirdetők 90%-a...

Az ingatlan hirdetők 90%-a miért nem bírja normálisan hirdetni az ingatlanját?

Figyelt kérdés

Legyen ingatlanos vagy tulajdonos, egyre megy a saját tapasztalat szerint. Lakásról/telekről kép nincs a hirdetések felénél. Az építési telkek egy jó része nyeles telek, de ezt elfelejtik leírni a hirdetésbe, így nemcsak az én időmet rabolja a tulajdonos, hanem a sajátját is. Volt olyan telek amiről kiderült a helyszínen hogy egy legelő - 2 utca között. Amikor megkérdeztem hogy lehet oda bejutni azt mondta hogy sehogy, de "ezért ilyen olcsó" (megjegyzem egyáltalán nem volt olcsó).

Akinek eladhatatlan ingatlanja van, azt a helyszíni szemle után sem fogja senki megvenni.


2020. okt. 14. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Ingatlanossal nem àllunk szoba. Vagy hazudnak vagz tudatlanok


Sunyi gcik

Most is van tobb olyan ingatlan amit ugy hirdetnek hogy semmi kozuk hozza - de ha jon a balek vasarlo akkor a szandeknyilatkozattal megkeresik a valodi tulajt... pl onkormanyzato telkeknèl...

2020. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
A fővárosi házak kb. 75%-a hulladék, duplán-triplán beárazva. Telkek ugyanez. Most ezeknél megy a 'járványbiztos' lehúzás, ne lepődj meg. Elámulnál ha nyugaton körülnéznél, a hirdetések tele vannak tip-top ingatlanokkal, helyenként (pl. spanyoloknál) az árak nagyjából itteniek, agyrém ami nálunk megy.
2020. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

Ennyire alacsony az átlag magyar kultúrája.

Az egyik nem vesződik megírni jól a hirdetést, a másik meg hülyének nézi az embert és reméli betoppan a balek egy szép napon.

2020. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Ez szerintem nem igaz, hiszen a rosszért is kifizetnek 6-10 milliót."

Nem tudom ki az, aki 6-10 milliót fizet egy rossz ingatlanosért. Vagy egy bármilyen ingatlanosért. Szerintem is hajlandóak sokan fizetni, de azért nem ennyit.

2020. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szalekban dolgoznak ed egy 100millios haznal ha sikerul 4szazalek plusz afas szerzodes kotni akkor ott siman meg van az 5misi. Ami egy jobb auto ara...
2020. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15: Igen, de ez még mindig kevesebb a 6-10 milliónál. A 100 milliós lakás pedig azért már nem számít középes pesti lakásnak, az ennél még drágább lakások (hogy kijöjjön a 6-10 millió) pedig még inkább nem.

Én is úgy gondolom, hogy indokolatlanul sokat kérnek az ingatlanosok sok esetben, de azért nem kell túlzásokba sem esni.

2020. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#8 Az Otthon Centrum kizárólagos szerződéssel úgy hogy a tulaj is árulhatja az ingatlanát, 3,8%-ot kér. Rendes szerződéssel 4%. Honnan vetted ezt a 6%-ot???
2020. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Otthon Centrum kizárólagos szerződéssel úgy hogy a tulaj is árulhatja az ingatlanát, 3,8%-ot kér."


Jézusom, az egy 50 milliós családi háznál 4 millió forint. Csoda hogy van ügyfelük...

2020. okt. 18. 13:04
 19/23 anonim ***** válasza:
S ez még nem is sok. A Duna house 5%-al játszik!
2020. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amúgy miért ne lenne ügyfelük? Az ingatlanos úgy kezdi mennyit szeretne kapni az eladó. Utána rápakolja a százalékát, s az az irányár vagy lehet vételár is. Nem az eladó fizeti hanem a vevő!!!
2020. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!