Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan hiredetőkhöz: az...

Ingatlan hiredetőkhöz: az érdeklődők első hívás alkalmával kérdeznek a kissebbségről a környéken?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 21:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk kérdezték.
2020. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megkérdeztem eddig (2 alkalommal került erre sor) de biztos, hogy nem ezzel kezdtem. Viszont ez a legdöntőbb kérdés.
2020. okt. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Sosem kérdeztem, alapból olyan helyen veszek lakást, ahol ez a kérdés fel sem merül.
2020. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#3

Budapest belvárosában, műemlékházban (1M/m2) lettek cigány szomszédaink. Igaz, nem a segélyen élő putris fajta, hanem gazdag zenészek, akikből a pasi Svájcban bazsevált.

Eredetileg 4-en költöztek, szülő+2 gyerek, de állandóan voltak vagy 20-an, leszarva az együttélés összes szabályát.

Örökké ünnepeltek - ha éppen nem gyászoltak 1 hetes virrasztással - zengett tőlük és a zenéjüktől az egész ház. Mindenki dohányzott, a csikkeket a parkosított kertbe dobálták, állandóan részegek voltak és kásás hangon ordibálva átkozták a magyarokat még éjjel 3-kor is.

Szerencsére 3 év múlva elköltöztek, de egy sorscsapás voltak.

Szóval sehol nincs erre garancia.

2020. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Jópár ingatlant eladtam már, de eddig 1 se kérdezte.

Viszont a mostani kéglink eléggé fertőzött településen van, ezt valószínű csak télen lehet majd eladni, amikor senki sincs az utcán...

Nyáron az összes közmunkás itt ténfereg, árkokban döglenek, gyülekeznek, stb. Épeszű ember nem venne itt házat akkor.

2020. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 xswerdy ***** válasza:
olyan is volt, aki eladóként kérdezett rá a származásomra
2020. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#5

És ha télen, miközben néptelen az utca, rákérdeznek, mennyire leszel őszinte?

2020. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen alap információ, akinek van valamennyi esze az rákérdez, meg azért körbe is néz a környéken.

Egy ingatlan piaci értéke simán lemehet felére-harmadára-negyedére, ha beszaporodja az erőforrás a környéket.

2020. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt télen is lehet látni, ha putris a környék.
2020. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi megtekintésnél rákérdeztünk. Illetve többször sétáltunk és autóztunk a településen. Szerintem ez teljesen alap dolog, nyilván midnenki szeretne élhető helyen lakni. Egy ingatlanvásárlás sokaknak egy egész életen át tartó befektetés, nem mindegy milyen a környék.
2020. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!