Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csendes, autóforgalomtól...

Csendes, autóforgalomtól mentes, motoros pályától, hasonló zajforrástól távoli tanyát tervezek venni, kinek van gyakorlati tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban, mire kell/érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

(Én ezek a szempontok alapján próbálom megtalálni a megfelelő helyet: közelben csak földút legyen, főút/autópáya távolabb, üzem/ipari terület se legyen közel, kisebb-nagyobb reptér se, quad-pálya, off-road pálya se - traktorok lehetnek, az belefér, állatok - kutya, kakas, oroszlán) se zavarnak, sőt tőlem még flexelhet is a fél környék ...). Lőtereket is próbálom kerülni, ami a térképről megállapítható, mit hagytam ki?


Konkrét települések, amiket nézegetek: Lajosmizse m5-től távolabbi, északi része, Ladánybene (de az m8-as felé eső rész már nem lesz jó), Csemő, Mikebuda, Bócsa, Ágasegyháza (bár itt is van vmi quados dolog), Orgovány (itt meg off-road klub v mi van ...)


(Pár éve költöztem vidékre, de a környéket nem sikerült igazán eltalálni, túl nagy az autóforgalom, úgyhogy most megint keresgélek és már nem szeretnék még 1x mellényúlni ... ) Köszönöm a segítő válaszokat!



2020. okt. 17. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok csendes környéket. ha esetleg sikerült dönteni, írj, hogy hová költöztél. érdekelne.
2020. okt. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!