Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes megvenni, vagy engedjü...

Érdemes megvenni, vagy engedjük el?

Figyelt kérdés
Találtunk egy álomházat a párommal. Olcsó, fel van újítva, festői környezet, hatalmas telek. A környezet az ami a legjobban megfogott. Az életben nem lesz szerintem lehetőségünk ilyen adottságokkal rendelkező házat szerezni. Hozzá viszonyítva a többi ház (legyen akármilyen hatalmas) gagyinak tűnik, mert nem olyan telken van mint ez. Egyetlen hiba, hogy cigány szomszédaink vannak. A szembe szomszéd elég normális cigánynak tűnik, de közvetlen szomszédunkban... Hát, egy igazi putri, és le merném fogadni nem csak 4-5 ember lakik ott. A házban van riasztó, de mi van ha egy erőszakoskodó van közöttük és összefutok vele hazafelé? Tudom fehér emberek között is bőven akad, de azért lássuk be náluk cseppet gyakoribb az ilyen emberek előfordulása. Plusz láttunk az utcán pár jó népet akik összeszólalkoztak, bár nem mindegyik volt cigány. Nem tudom, hogy ők is ebben az utcában laknak vagy csak erre jártak. Párom emiatt fél megvenni a házat. Ugyanis sokat van távol, tehát sok időt töltenék egyedül ezen a helyen. Ha meg gyermekünk lesz akkor nem biztos, hogy ilyen környezetbe szeretné tudni. Valami megoldás? Kicsit biztonságosabbá tenni valahogy ? Úgy értem ha ide költöznénk, ne legyen félelem bennünk a környék miatt. Fejér Megyében vagyunk egyébként.

2020. okt. 21. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ilyen olcsó, keress inkább kisebbet jobb helyen, hosszú távon jobban jársz.
2020. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Én megvenném, jó körbe keríteni és egy kutyát beszerezni. Nem biztos, h könnyű lesz az élet, de ilyen bárhol bárkivel előfordulhat, mi a garancia, ha máshol vesztek rá 1 évre nem költözik be hozzátok Armandó és társai? Az ellen se tudtok védekezni. A hely ahol működik polgárőrség/rendőrség mondani, h kanyarodjanak el többször abba az utcába.
2020. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keressetek mást, bármennyire is tetszik az a ház. elképzelhető, hogy irigységből vagy mert csak fehér emberek vagytok bedobálnak köveket a kertbe, amit a fűnyírótok fog megtalálni. eldobált szemét leginkább a ti portátok előtt lehet majd. kölykök beordibálnak hozzátok az utcáról. és a szomszédok miatt, főleg ha egyre többen lesznek akkor csak áron alul tudnád eladni a házat, amiből normális helyre nem tudnál már költözni. heves megyében több olyan ismerösöm is van aki ilyen cipőben jár.
2020. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.Zűrös emberek mellé,bármilyen színűek is, sosem szabad költözni.

A ház mindig is a piaci ár alatt lesz ilyen szomszédokkal, és nehezen tudnátok eladni ha utólag meggondolnátok magatokat.

2020. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Problémás szomszédsággal SOHA nem veszünk ingatlant!
2020. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Ne költözz oda semmiképpen!!!
2020. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp nem venném meg. Ahogy írod, nemcsak a cigányok suttyók a környéken, hanem a fehér emberek is. Ilyen helyen akaraz élni?
2020. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem venném meg. Nyugis környék, normális szomszédok nálam az elvárás.
2020. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem venném meg, amikor összejönnek egy egy bulira ott reggelig tart...meg az ingatlan elértéktelenedésével is jár az ilyen környék
2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ejtőernyősöknek szokták mondani viccesen, hogy:

"ép gépből, ép ember, ép ésszel nem ugrik ki".


Neked lefordítva: ép ember, ép ésszel, nem ugrik bele ilyen ingatlanba!!

2020. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!