Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan érdemes 8 tulajjal...

Hogyan érdemes 8 tulajjal rendelkező termőföld esetén a tulajokkal megegyezni az árat illetően?

Figyelt kérdés
Valakinek van esetleg valami jó praktikája, vagy tippje, aki már csinált ilyet? Egyesével végigkérdezni, ki mennyit kér, vagy csináljam ügyvéden keresztül? Kicsit lehetetlennek tűnik a szitu.

2020. okt. 28. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyvalaki szokta képviselni az eladókat.

Nem tudom, itt miben más a szitu.

2020. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi felkerestük őket személyesen, és megmondtuk, hogy mit ajánlunk. Mivel mindenkinek megfelelt, így az ügyvéd írt nekik levelet, mindenki lemondott az elővásárlási jogáról, aztán egyszerre megjelentek az ügyvédnél és megírtuk az adás-vételit. Mondjuk ez művelés alól kivont volt, a termőföld az kicsit bonyolultabb. Szerintem először beszélj egy ügyvéddel.
2020. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Azon gondolkodtam, hogy egyesével felkeresem őket, de lehet ügyvéden keresztül célravezetőbb lehet.
2020. okt. 28. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Érdemes lehet körbekérdezni őket, hogy egyáltalán az általad ajánlott árért mindenki megválna e a részétől, illetve nálunk azért jó volt személyesen találkozni, sokkal kötetlenebbül ment az egész, mintha csak az ügyvéd küldött volna egy hivatalos papírt az ajánlatról.Viszont a kifüggesztés miatt szívás is lehet,de másképp ez nem megy sajnos.

2020. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a 8-al meg kell egyezned. Máshogy nem megy. Sajnos ha meg is egyeztél velük mind a 8nak el kell jönnie aláírnia a szerződést, van hogy nem jön el az egyik.
2020. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán eladja mindenki a saját részét?


Arra figyelj, hogy tulajfoni hányadnak megfelelően egyformán kapjon mindenki!

2020. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!