Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 17. vagy a 18. kerület a...

A 17. vagy a 18. kerület a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt szeretnek ingatlant vasarolni (csaladi haz). Tudnatok jo es rossz dolgokat mondani a kerületekről?

Mindket kerület külső, kertes házas részére gondolok. Azt láttam, hogy a 17.ker külső része dombos nagyon hangulatos, viszont a 18. kerület külső részén rengeteg bevásárló kp. van(Ikea, Central Market). Nem tudunk dönteni.



2020. okt. 28. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a 17. jobban tetszik.
2020. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megkérdezhetem, hogy miért?
2020. okt. 28. 15:56
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen a 17 sokkal jobb :)
2020. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17, a 18 nagyon vegyes felvágott.
2020. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Egyik sem, de ha muszáj választani, akkor a 18.


A 17. nagyon kiesik, kettő közeli gimin kívül mindenhova vonattal kell járni vagy minimum 50 percet buszozni. Az egyik általános iskola, ami ér valamit, az nagyon igénytelen állapotban van, ráadásul össze van firkálva a fala. Mégis milyen emberek laknak ott, ahol a sulit össze lehet firkálni ? Sőt, valamelyik templomot is. A boltok szintén katasztrófák. Még egy mozi sincs a kerületben. Ami nálam legjobban kiveri a biztosítékot - ez mondjuk egyén függő - , hogy ez egy undorítóan Fideszes kerület. A 18. nem az. Nálam már ez eldöntené a kérdést. Egyébként a családi házas részek és az iskolák is jobban tetszenek a 18.-ban. Gimi is több elérhető. Jobb, mint a Szerb Antal és Balassi.

2020. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
A 17.kerület ezerszer jobb, mint a 18! Köze nincs az ingatlanárakhoz ez a repülősdi. A lakókörnyezet és az infrastruktúra számít. Szerinted ha mindkét kerület felett szálldosnak repülők, miért olcsóbb mégis a 18? (Meg úgy általában sok kerület felett szállnak már manapság elég alacsonyan a repülők és nem érezhető drasztikus ingatlanár csökkenés...)
2020. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
A 17 olcsóbb, mint a 18. Hivatalos statisztikák alapján. Kéne a fenének az a putri.
2020. okt. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként nem értem mi értelme van a 17. kerületben lakni. Vidéknek drága, ráadásul pesti viszonylatban ennek a legszarabb a közlekedése.
2020. okt. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Én a 17.kerületben lakom. Itt megengedhettük magunknak, hogy nagy kertesházunk legyen, míg a belvárosban vagy budán fele ekkoránk lehetne. A környák családokkal van tele, tipikus középosztálytól felfelé ívelő réteggel. Ahol én lakom ott nicnsenek c g nyok, bármikor lehet futni éjjel is, elengedhetem a gyerekeket görkorizni mert nincs forgalom a lakótelepen. a keleti vonattal 20 p és gyakran jár, örs szintén ennyi busszal. 1 óránál többet max újpestre utazom innen, de oda úgyse járok szóval az nem érv, hogy rossz a közlekedése. Jó ovik vannakés általános iskolák, megválogatják ki kerül be. Igen majd ha gimisek lesznek akkor vagy a balassiba járnak vagy a belvárosba:)

18ban van a havanna lakótelep ami az egyik legnagyobb putri budapesten (csepel mellett:D ) én itt ilyen lilaakác közösen élek, ha gazdagabb lennék (SOKKAL) akkor budakeszire költöznék, de nem vágyom erre.

2020. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: állítólag a havanna nem olyan rossz már, mint volt.
2020. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!