Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet felmondani...

Hogyan lehet felmondani ingatlanirodánál egy kizárólagos megbízást idő előtt?

Figyelt kérdés
Állítólag lehet, de nem tudom hogyan. Még két hónap lenne hátra az aláírt szerződésből 3 hóra kötöttük.

2020. nov. 18. 17:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazam van, s értelmezni kellene a kérdésem! Nem ez volt amire kíváncsi voltam, de maradjunk annyiban, ahogy javasolták, majd átolvasom a szerződésem a problémám megoldására! Itt csak többen vagyunk! Szép napot! Ja, s ne adjunk fals tanácsokat ha kérhetném, ostobaságunkban inkább ne legyünk túlbuzgóak kedves kettes!
2020. nov. 19. 10:20
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát apukám az utolsó hozzászólásod vitt mindent. Felteszel egy kérdést, majd felháborodsz, mert rossz választ adtak. Aztán kioktatod a másik válaszolót, mert egyetért az előző válasszal és pökhendi módon hozzáteszed, hogy úgy te írtad rosszul a kérdést... Itt már majd becartam, de aztán még azt is hozzáteszed, hogy itt aztán csak többen vagytok, mindenki hülye inkább elolvasod mi van a szerződésben. AMIT TE ÍRTÁL ALÁ!!! Mert ezt javasolták...neked ez nem is jutott eszedbe...kész kiégtem. És nagy mellénnyel te adsz tanácsot, hogy ostobaságunkkal ne adjunk tanácsot. Hát ha te tényleg ilyen ember vagy, lakatlan szigeten a helyed. XD
2020. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem kiégtél te szerencsétlen, hanem alapból analfabéta vagy :) Funkcionális analfabéta leginkább, tudom magas neked ez a fogalom is, de csak nem vagy túl egybites ahhoz, hogy rákeress...


Hol írtam azt, hogy rosszul írtam ki a kérdésem???? Értő olvasás javasolt, de úgyse érted mi az, te ostoba :)

2020. nov. 19. 21:21
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a kiemelt = kizárólagos, de neked ez már túl sokk infó :D
2020. nov. 19. 21:23
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

"De valamiben igazad, rosszul írtam, manapság már kiemelt szerződésnek nevezik, nem kizárólagosnak,"

"Amúgy a kiemelt = kizárólagos"


Nocsak-nocsak akkor mégiscsak a kizárólagosra gondoltál? XD Sajnos a válaszolók nem jól tudták, hogy az vajon mit jelenthet.


Vajon kettőnk közül ki az egybites analfabéta? Kinek túl "sokk" az értő olvasás? Aki nem képes sem elolvasni sem felfogni egy szerződést amit aláírt, vagy aki leírja a tényeket.

Amúgy csúcs vagy, máskor is írj majd ki ilyen kérdéseket és légyszi oszd is ki azokat a balfékeket, akik azt hiszik, hogy tudják a választ. Mondd csak meg nekik!!! XD

2020. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kizárólagos szerződésre gondoltam. Nem is ez a kérdés. Te normális van amúgy??? Mert semmi értelme annak amit idehánytál hosszú oldalakon keresztül. Ne igyál már annyit, ha nem bírod!
2020. nov. 20. 08:22
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Naaa! Tudsz te ennél jobbat is!
2020. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!