Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécsi ingatlanok miért olcsóbb...

Pécsi ingatlanok miért olcsóbbak relatíve?

Figyelt kérdés
Volt netán árcsökkenés? Uránvárosban Marócsán közel a PTE TTK-hoz néztem paneleket, 13-15 millióért mennek. Annyira nem is vészes, s mégis jobb választás talán, mint a kertváros. De történt árcsökkenés? Lényegtelen igazából, csak kíváncsiság, nem kell letrollozni, nem befektetési célból vennék lakást.
2020. dec. 16. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Pécsen vannak ingatlanaink.

Valóban még mindig alacsonyak az árak, de rohamléptekkel hozza be a lemaradást. Gyakorlatilag a mieink 3 év alatt megduplázódtak.

Előttem már az sem volt világos, hogy azelőtt miért volt alacsony, mert nagyon jó és szép hely. Cigány sincs több, mint akár Győrben.

2020. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Győr azért közelebb van a centrumhoz pöppet.
2020. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egy különösebb hely Pécs, ami a megközelíthetőségét illeti, de talán az M9-es majd megoldást jelent, ha a közeljövőben megépül.
2020. dec. 17. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kevés a jól fizető állás a környéken. Győrrel ahol több ezer ( csak Audinál közel 10 ezer plusz beszállító cégek ) autóipari állás van meg nevetséges összehasonlítani.
2020. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

1-es vagyok


ÉRTELMEZÉS kedves Fórumtársaim!


Győrt kizárólag és egyesegyedül a cigányok számánál hoztam fel összehasonlításul.

Nem írtam egy hangot sem a munkavállalásról, vagy a Győr-Budapest, Pécs-Budapest viszonylatról közlekedésben, akkor mire ezek a válaszok?

Valóban nevetséges 4-es, de nem részemről!

2020. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Előző, akkor te is értelmezd: Azt akarják mondani, hogy azért alacsonyabbak az árak, mert kevés a (jól fizető) munka és nem azért, mert sok a cigány (tehát a cigánykérdést felhozni Győrrel összehasonlítva irreleváns a kérdés szempontjából).
2020. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pécs azért olcsóbb mert nem tudsz ott megélni. Semmi munkalehetőség,sajnos :(
2020. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!