Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 15. kerület Drégelyvár utcai...

15. kerület Drégelyvár utcai lakótelep biztonságos?

Figyelt kérdés

Üdv! Információt gyűjtök a Drégelyvár utca környékéről és az itteni lakótelepről (Molnár Viktor utcai buszmegálló környéke), ahol jelenleg lakást nézünk. Esetleg valaki, aki ismeri a környéket / itt lakik, tudna egy pár szót mondani a közbiztonságról? Csak elég régi infókat találtam róla.


Körülnéztünk már, így látjuk, hogy nem annyira tip-top a lakótelep, a látvány kissé lehangoló, viszont több szempontból előnyös lenne számunkra ide költözni, emiatt ha ilyen jellegű problémák nincsenek, túl tudnánk lépni a külcsínyen. Köszi!



2021. jan. 3. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele nagy gond, nem a legelitebb lakótelep, sok ház még felújításra vár, de elfogadható a közlekedés és biztonságos a hely.
2021. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én csak átutazni szoktam rajta, illetve az egyik barátnőm ott lakik a környéken egy panelban (Neptun utca)

Gyakran járok arra, de balhés kisebbséggel még sosem találkoztam. Sok a kisgyerekes, illetve a nyugdíjas a panelokban. Sötétben sem féltem a környéken, pedig 20 éves lány vagyok. Számomra sokkal biztonságosabb a környék, mint a VIII. kerület vagy a belváros bizonyos részei.

2021. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!