Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit érhet ez a garzon?...

Mennyit érhet ez a garzon? 33M nem sok érte?

Figyelt kérdés
Igyekszem nézegetni az árakat ingatlan.comon, de sokszor annyira túlárazottnak látom; hogy nem hiszem el hogy van ezekre vevő. Egy 36 négyzemtéteres garzonról van szó, 8 éve felújított (max festeni kell), és pluszban az előtér felett van 8m2 galéria is (rendesen megépítve lépcsőkkel, nem ilyen fa tákolmány). Viszont nagyon szép helyen van, a Logodi utcában az I. kerületben. Második emeleti és utcára néz, igazából egy nagy szoba van és több kis lyuk, de praktikus. Gázkonvektor van, a ház átlagos, lift is van. Ennyiért el lehet vajon adni? A környéken hasonlók a m2 árak, de nem tudom ez mennyire lehet reális, hirdetni akármennyiért lehet. Mégiscsak egyszobás garzonról beszélünk. Két főre már kicsinek érezném.
2021. jan. 4. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi pénzért már kapsz egy új építésű 40-50 nm-es lakást , ami valószínűleg jobban tartja majd az árát, és amit nem kell egyből felújítani.
2021. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
36 nm nem ér 1m/nm árat még ha frissen felújított és jó helyen van se. Maximum, 600-700e nm áron.
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sem éri meg, de 600ért a Dankó utcában árulják a kégliket. Inkább az érdekelne, ténlegesen mennyiért kelt el hasonló adottságú és helyen lévő ingatlanja valakinek, mert sztem a neten lévők nem mennek el ennyiért
2021. jan. 4. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó az adottsága, akkor simán elmegy ennyiért.

Ha egy sötét lyuk, akkor drága.

Ebből a leírásból ezt nem lehet megállítani, főleg hogy szerintem még te sem láttad , max a neten.

2021. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én lakom itt, átlagos fényviszonyú szerintem. Szép nagy ablakok vannak, a belmagassága 410 cm (bár ez hátrány is lehet). Idén gyerek miatt vennék magamnak nagyobbat, de úgy 10-12 milliót tudnék rászánni, szóval el kell hozzá adni
2021. jan. 4. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kis lakás árértékarányban drágább mint a nagyobb méretű. És hát I. kerületről beszélünk ami méregdrága.
2021. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen van, nem kicsi két embernek, az, hogy utcai nagyon sokat számít, felújított, szóval ha a víz/villany vezetékek is át vannak húzva, s valóban csak egy tisztasági festés kell, akkor rendben van a 33 millió. Nyugodtan hirdesd ennyiért, ebből úgyis alkudni akarnak, s ha érdeklődő sem lenne pár hónap alatt, majd apránként csökkented az árat. Semmit nem veszítesz, ha rögtön 33 millióval kezdesz.
2021. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Jó helyen van. Olcsó is. Egy garzon lakás akár 3-5 millió / nm is lehet!
2021. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
#8 De nem Budapesten. Münchenben, vagy Londonban
2021. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

[link]


javaslom, bárhol megtudod nézni, hogy mennyiért adtak el az utóbbi időben ott lakásokat.

2021. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!