Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes Pest megyében...

Anonimusvarilius kérdése:

Hol érdemes Pest megyében viszonylag olcsón 15 millióig venni viszonylag jó állapotú családiházat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom, hogy nagyon elvannak szállva az ingatlan árak, de remélem ismertek olyan községet vagy várost ahol kb a fönt leírt árkategóriáért lehet venni viszonylag jó állapotú családiházat Pest megyében. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 6. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen házat a 2. kerületben lenne érdemes venni, csak sajnos az nem fog menni. Szóval felejtsd el, hogy ilyen feltételek mellett hol érdemes és nézd meg, hogy egyáltalán bárhol van-e ennyiért egy lepusztult ház.
2021. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Mende jó választás lehet.

Olcsó, barátságos, és elérhető távra Bptől.

2021. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
2-es! Mendén 27millióért láttam a legolcsóbb házat. 45m².
2021. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3as: a kedvedért megnyitottam az ingatlan.com ot. Legelső találat, 19 milliós ház 78 nm.


[link]

2021. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Én a helyedben ezen elgondolkoznék:

[link]


Lealkudnám 9 millióra, ráköltenék 3-4-5 milliót(igényfüggő)és egy csendes, nyugodt, szép faluban lenne egy szinte új házam.

2021. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es! Az 19millió és nem jó állapotú.

#3

2021. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Wáó, a kérdező meg is vette az 5-ös által linkelt házat? :D "A keresett hirdetés már nem található."


Egyébként az a vicc, hogy Örkényben sem kapsz ennyiért normális állapotút, pedig ott rengeteg a vadparaszt, nem egy jó hely...

2021. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

5-ös vagyok

Nem csodálom, mert nagyon klassz volt.

Vadiúj, igényes tetővel, a mai kor igényei szerint felújítva az eredeti ház és hozzáépítve egy nagyjából 40 m2-es amerikai konyhás nappali és egy hatalmas terasz. Ezt az új részt kellett volna kívül-belül vakolni és burkolni. Ajtók-ablakok megvoltak és újak, a vezetékek bent voltak. Gyakorlatilag nem került volna talán még 3 millióba sem a befejezés, legfeljebb akkor, ha milliós konyhabútort tesz bele. 9,9 milliós IRÁNYÁRON volt hirdetve, tehát alkudni lehetett.

Nem is tudom, hogy miért volt ennyire alacsony az ár, amikor itt a roskadozó vályogházak is 7-8 millió.

Sajnos ilyen hirdetést kifogni szinte lehetetlen, valamiért nagyon sürgősen kellett nekik a pénz.

2021. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért "ingatlanválság" ide vagy oda, látszik, hogy a jó pillanatok alatt elmegy.:(
2021. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Hmm, ez tényleg jól hangzik, valóban nehéz kifogni ilyen ingatlant a kínálatban... /7-es/
2021. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!