Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi időbe telik a hitel...

Mennyi időbe telik a hitel ügyintézése az adásvételitöl számolva?

Figyelt kérdés
A lakás vevoim hitelesek. Szerzodes jövő héten. Egyenlore foglaloztak. Mennyi ideig huzodhat
2021. jan. 15. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Bankon múlik főleg, hogy mikor küldi az értékbecslőt, mennyi a hitelelbírálás, közjegyzőhöz mikorra van időpont. Nekem anno 3 vagy 4 hét volt attól számítva, hogy az ügyvédi papirokkal besétáltam a bankba és megkapta eladó a pénzt.
2021. jan. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban bankfüggő, 3-6 hét között általában lezajlik, ha nincs semmi gikszer és nincs szükség folyton hiánypótlásra.
2021. jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a mi házunkat vették hitelesek, akkor azt hiszem a foglalózás, meg minden után kb. 1,5 hónap után már megkapták a hitelt, át is lett nekünk utalva a pénz.
2021. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. "A foglalózás, meg minden után"-ba az adásvételit is beleértem, szóval onnantól kezdve kb. 1,5 hónap volt, de lehet hogy egy picit kevesebb, de sztem 1 hónap az fixre meg volt.
2021. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk lassan másfél hónapja volt meg az ügyvéd foglalóval, előleggel, azóta várunk... Borzasztó lassú. :((
2021. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok Mondjuk nálunk bejött a Karácsony is, így két hét alatt semmi ügyintézés nem volt.
2021. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a földhivatalok is baromira lassúak, sajnos postán intéznek mindent, a bankok is belassultak a covid miatt.
2021. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Picivel több, mint egy hónap volt. Nagyon simán ment minden. Előzetes hitelbírálatunk már volt a foglalózásnál. Bank válogatja, és hogy minden papír időben be legyen adva.
2021. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!