Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületekben...

Budapesten melyik kerületekben a legjobb lakni és melyekben a legkevésbé?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én a 2. kerületben lakom (Palatinus utca) nagyon szeretem, nyugodt, tiszta a levegő és szép a kilátás. Nem költöznék el innen.
2021. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

XI., XII, II. - igen,

VII., VIII, V. - nem.

2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

8ban lakom imadom

minden közel stb

11 ben is laktam nem szerettem

2021. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Én XI. kerületben laktam egész életemben, sosem költöznék el a máshova.

Bár az első válaszoló Palatinus utcája elég vonzó környék... :D

2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%

Én a XII. kerületben lakom a Cinege utcában, de itt nem olyan jó

Van egy olyan gyanúm, hogy a szomszédban kokainos melegorgiákat tartanak, a hangokból ítélve

2021. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Kinek mi?

Legjobb átlagosan: II., XII., I., V. (utóbbi kettő már központi rész, nyilván ezek hátrányaival együtt).

Szerintem legrosszabb: XX., XXI., XXIII., VIII. és IX. külső részei

2021. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

#2: Az V. kerülettel mi a bajod? Az egyik legszuperebb kerület. Persze nem mindenki szereti a belvárost, de attól az még egy nagyon jó kerület. Szerintem nem szabad ezt ennyire szubjektívan nézni, hisz mindenki más szempontok alapján nézelődik, más szempontok fontosak.

A legjobbak szerintem: I., II., V., VI., XII., XIV., XVI.

A legrosszabbak: VIII. (külső részei), X., XX., XXIII.


Ez sincs viszont így kőbe vésve, hisz mindegyik kerületnek vannak szép és nagyon jó részei, az általunk felsorolt rosszabbakban is.

2021. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

XI-ben élek már 8 éve, és nagyon nehezen mozdulnék innen :)


előtte laktam X, VII, IX kerületekben is, ez eddig a legjobb.

2021. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

+ 1 szavazat a XI. kerületre. A gyerekemnek vettünk ott lakást, én is oda tervezek.

Bár nem olcsók a lakások, ezért meghatározó a lakásvásárlásnál a rászánható összeg is.

2021. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

#8 vagyok, ami nekem semmiképp nem fekszik, az a külső dél-pesti kerületek, XVIII. kerület, kispest, lőrinc, erzsébet, stb.. sajnos innen annyira nehézkez a közlekedés, hogy akkor már inkább agglomeráció


neked kell tudni eldönteni, mire vágysz. csendre, nyugalomra, nyüzsgésre, merre dolgozol, rengeteg befolyásolja, hogy neki mi a legjobb.

2021. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!