Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik részein él...

Budapest melyik részein él sok roma ember?

Figyelt kérdés
És igaz az ahol élnek,az 90%-ban bérlakás,meg albérlet? Milyen a velük az együttélés nem roma ként? Sok rosszat hallani a médiából róluk,ez valós ,vagy kicsit fel van fújva?
2021. jan. 18. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pesten. VI-VII-VIII, Csepel, Lőrinc, Kőbánya... Pesten, tulajdonképpen mindenhol.
2021. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A VI-ban nincs azért túl sok, ez elég drága hely.

Gyakorlatilag mindenhol vannak, ezt nehezen tudod elkerülni. Jelentősebb számban VIII., IX., X., XX., XXI., XXIII. kerületekben vannak, de a puccosabb helyeken is vannak elvétve (I., II., V.), így inkább a környéket kérdezd meg, hogy az pontosan milyen.

2021. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs felfújva...

Ne költöz gettós környékre.

2021. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csalóka a dolog, mert ott is van belőlük egy csomó, ahol még a telek is húszmillió. Errefelé ideraktak egy nagy családsegítő központot, onnan rajzanak ki "van egy cigid?"-ék.
2021. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én laktam a II, XII és a XI kerület hegyvidéki részén. Egyik helyen sem voltak
2021. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszát erősíteném meg nagyjából.

Laktam albérletben a 9. kerület szélén egy újépítésű csilli-villi lakóparkban, amiben a mai napig nem tudnék megfizetni egy lakást. Az utca túloldala maga a getto, de az együttélés békés. Mindenki marad a maga helyén, sosem volt ebből problémám. Jól karbantartott a környékén, nem sok vizet zavart a helyzet.

Éltem Csepelen is panelban, na ott már azért közelebb voltam a tűzhöz, illetve jobban vegyültem. A házban is sok roma élt, de azt kell mondjam velük sem volt soha gondom. Meg kellett szokni, hogy itt sötétebb az átlag bőrszín és kicsit hangosabban vitatkoznak az utcán, ha úgy van. Itt sem ért sosem attrocitás.

2021. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!