Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pusztán érdeklődés. Az eddig...

Pusztán érdeklődés. Az eddig "csak" 30-40 milliós családi házak amikért mostanában 70, de inkább 75 millió forintokat kérnék a jelenlegi tulajok (ezek nem kúriák, még csak nem is villák!) kiknek tudják majd dupla áron eladni házaikat? Faluhelyeken...

Figyelt kérdés

Faluhelyeken 35-50 millió (!) forintokat akarnak a házaikért az eladók, miközben a legközelebbi város minimum 15, de inkább 20 kilométer!


Még csak nem is üdülő övezetben találhatóak ezek, mégis ilyen megfizethetetlen árakon hirdetik az ingatlanaikat. Ha jól láttam (rengeteg családi ház hirdetést néztem meg az elmúlt napokban) az eladásra váró ingatlanok 75 százaléka drágult meg az utóbbi nagyon röpke időben ennyire drasztikusan.


Miközben a legtöbb _potenciális_ vásárlójelölt fizetése nem éppen havi egy millió... Talán inkább kétszáz-háromszáz ezer.



2021. jan. 20. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező házat venni
2021. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
A szomszédban is vettek meg ilyen drága házat, egy fiatal házaspár gyerekkel. Gondolom csok hitellel. Megveszik ezeket is nyugi
2021. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, én úgy látom, hogy olcsóbbak a családi házak, főleg a lakásokhoz képest. Kevésbé nőtt az áruk. Fal7n meg pláne.
2021. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Minden eladó a csokosoknak akarja eladni a házát, rájuk lövi be az árat, nem pedig a minimálbéres szingli gyári melósra, ez a piac törvénye. Ha a csok megszűnne akkor durván csökkennének az árak mert hirtelen senki nem tudna ingatlant venni. Így aki el akarná adni a házát annak a vevők szűkösebb anyagi lehetőségeihez kellene igazítani az árat.
2021. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

A lakás eladás egy üzlet, nyilvámn mindenki keresni akar rajta, vagy legalább megkapni az érte járó összeget.


Ha valami ennyi akkor ennyi, nem fogják féláron adni csak azért mert Bélának meg Gizinek nincs elég pénze rá.

2021. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ameddig van csók addig biztos fent lesznek az árak. Ha nem lesz, akkor meg azért mert inflálódik a pénz
2021. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jó, ezekkel azt hiszem megkaptam a választ.


Azonban annyi bibi mégiscsak van a történetben, hogy aki nem tervez cs.o.k. hitelt felvenni, az is szeretne venni házat, hiába írsz indokolatlanul flegmatikus stílusban első.


Még akkor is szeretnének sokan, ha a piac magasról tesz a fejükre.

2021. jan. 20. 20:15
 8/20 mindentudó99 ***** válasza:
23%
A 35 még falun is reális lehet egy szuper ingatlanért. Felépìteni se olcsó. Az 50 viszont sok. Itt nálunk falun is van egy 50 miliós. Szép nagy biztos belekerülne annyiba ilyet épìteni de itt akkor se ér ennyit.
2021. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Szeretnék én pl első ember lenni a Marson de nyilván nem én leszek. Nem mindenkinek adatik meg hogy tudjon venni saját házat, ezt elkell fogadni, ha nem így lenne, nem lennének hajléktalanok
2021. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván szeretnék csok nélkül építeni házat, de ha egyszer nem tudok, akkor még mindig az a legjobb lehetőségem
2021. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!