Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan akinek sikerült pl...

Van olyan akinek sikerült pl babaváròval Balaton közeli házat vennie?

Figyelt kérdés

Termèszetesen itt nem olyan ingatlanra gondolok ami kacsa lábakon forog.

Olyan ami nincs messze a Balatontòl, olcsònak számìt ès költeni kell rá 2-3 milliòt pl.



#ingatlan #Balaton #Olcsò házak
2021. jan. 22. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
van
2021. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a mèlyre hatò választ! 😂✌️
2021. jan. 22. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Erre a vonatkozott a kérdést. Lehet velem van a baj, de én nem látom mit akarsz megtudni.
2021. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ingatlan.com, ott lathatod az arakat. Ahogy most raneztem, 10 milliobol a Balatontol kb 40-50 km-re lepukkant lakasokat, hazakat kapni, olyan kornyeken, ami keprol sem tunik bizalomgerjesztonek. Es ezekre garantaltan nem 2-3 millat kene rakolteni, hanem sokkal-sokkal tobbet.

Telekbol mar van 8-10 millio kozott kozelebb a Balatonhoz.

2021. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést. Nincs semmi pénzetek, csak a babaváró? Az úgy necces.

Mi a félretett pénzünkhöz vettük fel a Babavárót, és úgy vásároltunk.

De 2-3 millió nem túl nagy felújítás. Mi rögtön 7et eltapsoltunk: laminált padlókra, új radiátorokra, konyha burkolásra, közlekedő burkolásra, teljes áramvezeték cserére, 2 klímára és teljes festésre.

2021. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

10 millióból (ennyi a Babaváró ugye?) nemhogy a Balatonnál, de jószerivel sehol nem kapsz normális lakóházat, normális környéken.

Esetleg kaphatsz Balatonhoz közeli helyen présházat/nyaralót, amit állandó lakhatásra használsz.

Pl.

[link]

2021. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Építőiparban dolgozva én azt látom, hogy a piac beárazta a babavaród árát, szóval ne gondold, hogy előrébb vagy vele mintha be sem vezették volna. Sajnos!
2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es egy fizetett baloldali propagandista. Copy pasttel írja minden házhoz kapcsolódó kérdéshez ugyanezt.
2021. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!