Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg ennyire megvalósíthata...

Tényleg ennyire megvalósíthatatlan álomról álmodozok egy ház iránt?

Figyelt kérdés
Családom állandóan lebeszél és folyamatosan negatív véleményekkel látnak el amikor szóba kerül ez a dolog. Kiskorom óta az álmom egy saját kis kertes ház amit én művelek és gondozok életem végéig nyugalomban. A kertben pedig tyúkok lennének és szép virágok, kerti dekorációkkal. Budapesten terveztem mivel itt is lakok és nem szeretnék messzebb menni munka miatt se főleg. Igaz évek múlva valósulna meg csak de legalább teljesülne és nem vettem mást ami nem tenne boldoggá. Még nem dolgozok hanem tanulok de utolsó évem és utána dolgozni fogok, remélem sokat keresek és félretudok tenni annyit amennyiből hamar összegyűlne házra való. Persze azzal is lebeszélnek, hogy ugye megvettem a házat de még plusz 5 millióból kéne rendbe tenni, hogy nyugodtan tudjak aludni, hogy ne legyen rosszak a vezetékek, falak, gáz stb. Ezeket gondolom mesteremberekkel simán kivitelezhető. Mit gondoltok, tényleg megvalósíthatatlan terv? 19 éves vagyok és nagy terveim vannak, de sokan lebeszélnek már most. Hogyan kezdjek amúgy majd neki a tervezéshez meg a pénzt félretenni valahova? Mit kéne először tennem ha eljön az ideje mikor már ott vagyok, hogy indulhat a pénzgyűjtés? Ja és mindent magam szeretném összegyűjteni tehát partner nélkül, mivel még nincs és későbbre se tervezek nagyon.:D.19F

2021. jan. 23. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs elírtam 19L lány vagyok :D...
2021. jan. 23. 19:51
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehetetlen de inkabb gondolgozz Budapesten kivul. Ott nagyon draga egy csaladi haz.

Falun lehet venni hazat mar 10 millioert is es ott senkit nem zavar ha baromfit tartasz.

2021. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Hali. Én Nógrád megyében nőttem fel, ott nagyon olcsón vehetsz egy hatalmas tanyát, vagy egy kis faluban egy nagy házat. Ha ebből akarsz megélni az nem lesz gond mert többen is élnek nagyjából hasonló módon arrafelé. Sok a kis falu, csend van, és olcsó az ingatlan. Én ajánlom.
2021. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát budaesten kívül nem igazán tudom mely helyek vannak igazán közel hozzá mivel nem szeretnék sokat közlekedni miatta. meg még szerenték dolgozni míg az álom házamban is élek :D. de a 3-as ötlete nem is rossz :)
2021. jan. 23. 20:26
 5/12 A kérdező kommentje:
2.csak falun nem biztos hogy találok munkát is :(
2021. jan. 23. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:

A hármas vagyok. Itt főleg a megye nyugati része viszonylag közel van Budapesthez.


Viszont készülj fel hogy az egyik legszegényebb megye (nem véletlenül olyan olcsó itt az ingatlan).


A faluban ahol én éltem ott párszázan laknak.


És a táj gyönyörű, sokkal változatosabb mint az alfödön, mert Nógrád nagy része domb vagy hegyvidéki.

2021. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szegényebb helyeken 3-4 millióért frankó nagy házat kapsz telekkel, csak valószínű háromnegyed óra autózás lesz a munkahely. Na meg olyan luxusokról, mint a kell valami elugrok a Teszkóba és a miért nincs Gigabites optikai kábel, azt el kell felejteni.
2021. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet családod azért mondja, hogy lehetetlen mert anyagilag nem fognak tudni segíteni.


Lényegesen nehezebb egyedül házat venni de nem lehetetlen.

2021. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Amint van 1-2 milliód, fektesd be, akár ingatlanban rögtön.
2021. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Viszont 80milkától indulnak a normálisabb helyeken a házak.lehet hogy először lakást kell venned és onnan továbblépni. Nem hinném hogy jelenleg 5milkából megvan egy budapesti ház rendbetétele ha ilyen alapvető dolgokat ki kell cserélni mint villany. Én egy másfél szobás panel felújításánál vagyok most három-négy milliónál pedig nagyon!! spóroltam. Arany árban van minden.
2021. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!