Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörsnek mely részét kerülje...

Budaörsnek mely részét kerüljem el, ha lakást/házat szeretnénk venni?

Figyelt kérdés
Van olyan része Budaörsnek, amelyet nem annyira ajánlanátok? Főként közbiztonságra értem.
2021. jan. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A lakótelepet és a főútvonalat, ahol a buszok járnak, ott iszonyú az autóforgalom is, mert el akarják kerülni a sztrádát. Nagyon föl, a hegyre se menj.
2021. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál segíteni abban, hogy mely városrészek a legjobbak szerinted? Merre kezdjük a nézelődést?
2021. jan. 23. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hegyen a telkek 20-30 milliótól indulnak a csillagos égig, plusz ha még van rajta ház is akkor...

Pénz kérdése minden, árat nem írtál így nehéz behatárolni.

Amúgy meg minél messzebb az M1-től, és az 1-es úttól,

A kettő út közé meg semmiképp.

2021. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam a lakótelepen élni, ráadásul szinte az M1-M7 bevezetőhöz legközelebb eső sorban laktam. Egyáltalán nem volt zavaró zaj, bár én Budapest belvárosából költöztem ki, így lehet csak nem figyeltem fel rá. Tavasztó madárcsicsergésre ébredni. A környék rendezett, karbantartott, minden van a közelben. Bármikor visszaköltöznék, ha tehetném és a hegyoldalban is szívesen élnék.

Nekem a belváros nem szimpatikus. Nagyon egymás nyakára épültek a házak, zömébe régiek, nincs csak pár nm udvar, hegyláb, vagyis a felettem lakó teliben a számba lát, stb. Ami még sík terület, ott túl közel van a főút.

Szóval én a hegyoldalra szavaznék, vagy a lakótelep környékére. Van ott újabb építésű lakópark is. Esetleg Budaörs Budapest oldali határában van a domb oldalban egy hatalmas lakópark, nekem az a környék is tetszik, de ez egy kicsit elszigeteltebb, ha a szolgáltatások közelségét nézzük.

2021. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Úgy írod mintha Budaörs valami Ózdi cigánytelep szintjén lenne... :D
2021. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!