Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeged melyik részére költözné...

Szeged melyik részére költöznél, melyikre nem? Miért

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg? Sehova... Olyan árak vannak. Teljesen elszálltak a "támogatások" miatt, meg mert az emberek esztelenül veszik fel a több 20 milliós hiteleket. Ott tartunk már, hogy kevesebbért kapsz jobb állapotú lakást/házat Pesten.


Amúgy a kérdésedre rendesen válaszolva Újszeged, Béketelep lakóparkos része, Fodorkert, lakás szempontból pedig északi városrész, Rókus és szintén Újszeged.

2021. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. jan. 25. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Alsóváros, Móraváros, Tápé, Baktó, Petőfitelep, Kecskéstelep. Azért mert szimpatikus a kisvárosi - falusi miliő, mégis Szegeden.
2021. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Móraváros egy cigánytelep... aki oda akar költözni, hát sok sikert. :D Alsóvárosnak meg vannak részei, pl a Mátyás-tér közelében biztosan nem érezném magam biztonságban, rendszeres ott a késelés. Érdekes válasz az biztos. :D
2021. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
10 éve Móravárosban lakom a vadaspark lakóparkban. Nem a Vám tér, Cserepes sor tengelyre gondoltam elsősorban. Azt hogy a Mátyás téren volt késelés nem hallottam, gondolom volt már Újszegeden, vagy a belvárosban is... Ettől függetlenül alsóváros nekem minden szempontból az egyik legjobb környék Szegeden.
2021. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En a Hullam utcaban laktam a Belvarosban, szerettem. Kesobb Tarjanban, az is jo volt. Tulajdonkeppen mindig ugy gondoltam, Szegeden nagyon klassz elni😌
2021. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Béketelepen lakok és nagyon szeretem 🤗
2021. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én a belváros közepébe vagy akár a Mars tér is szívesen el laknék :)
2021. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!