Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagymamámék lakását imádtam....

Nagymamámék lakását imádtam. Mindig azt éreztem hogy otthon vagyok. És a lakás eredetileg nekem lett volna át adományozva. De eladósodtak és eladták később vissza lehet ezt vásárolni?

Figyelt kérdés
Az a lakás számomra a tökéletes.. És az enyémnek érzem annyira szeretem. Minden emlékem minden ott van.
2021. jan. 31. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bármikor megegyezhetsz az új tulajdonossal.
2021. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. jan. 31. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes kérdés, de az első válaszoló tökéletes választ adott, amit gondolom Te is sejtettél.

Ha viszont az új tulajdonos nem akarja eladni akkor nem tudod visszavásárolni, ez evidens.

Az,hogy eredetileg Neked adományozták volna nem jelent sajnos semmit.


De az is valószínű, hogy a mamádékkal volt igazi számodra az a lakás,nélkülük már nem lesz olyan.

Nem tartozik a tárgyhoz, de Ők hová költöztek miután eladták?

2021. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A remeny nem hal meg, de van, aki nem akarja eladni meg dupla aron sem.
2021. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg tudsz egyezni az új tulajjal, de ha ő nem akarja eladni akkor sajnos nincs mit tenni.
2021. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem az ingatlantulajdonosokat: eladnátok csak azért mert ilyen indokkal kéri valaki? Esetleg akkor lehetett volna a családnak összefogva megoldást találni amikor a nagyszülők eladósodtak. OK,nosztalgia,de én szívből sajnálom Őket...
2021. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy eladnám. Ha megfizeti azt az árat, amiért érdemesnek tartom a költözködéssel foglalkozni, akkor pont nem érdekel miért kell neki a házam.
2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném,h a kérdező annyit tudna fizetni,h aki nem akarja eladni a házát még is meggondolná magát. Ha így lenne megtette volna azért a töredékösszegért amiért a nagyszülők az adósság miatt elveszítették. Miért van egyébként egy nagyszülőnek ekkora adóssága?
2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem erre irányult a kérdés
2021. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz: ha eladó lesz,még mindig szándékodban áll megvenni, és árban meg tudtok egyezni, akkor igen,visszavásárolhatod a nagyszülők otthonát. / bár ezt nem is értem miért kérdés.
2021. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!