Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vásárolnátok Győrben...

Hol vásárolnátok Győrben lakást? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mi budapestiek vagyunk és Győrben tervezünk befektetés céljából lakást vásárolni, tetszik nekünk nagyon a város és Győr-Moson-Sopron megye is, lehet, hogy előbb-utóbb el is költözünk oda, kialakult bennünk egy kép, de nagyon kíváncsi lennék, a Ti véleményetekre! Aki tud, kérem írjon pro és kontra véleményt, hogy mely városrészben érdemes vásárolni, vagy mit kell inkább mellőzni.

2021. febr. 7. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Győrben
2021. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem javaslom Győrt ingatlan vásárlás céljából.

Nagyon alacsonyak a bérleti díjak, és a jelentkezők 90 százaléka színesbőrű több gyerekkel.

2021. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

2-es!🤣🤣🤣 Diósgyőrre gondolsz, vagy mi van?


Újváros a színesbőrűekről hírhedt, valaki kerüli, de közben meg vannak olyan részei, ahova én is szívesen költöznék, ez inkább családiházas övezet. Kerülni kell a Bán Aladár, Köztelek utcát és közvetlen környéküket.

Általánosságban Nádorváros, Révfalu, Szabadhegy városrészek a legjobbak.

2021. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem, Győrre gondolok.

Tapasztalat.

Te adtál már ki lakást Győrben, vagy csak okoskodsz?

2021. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak okoskodok
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Győrben 30 millióért dobálják a panelokat marcalvárosban, viszont max. 90-ért tudod kiadni,
2021. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Bővebben:

3 lakásunk van kiadva, dolgozom egy vállalkozónak, akinek 11 lakása van kiadva, személyesen ismerek több száz embert, akik bérelt lakásban laknak. Egyik sem színesbőrű.

2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nádorváros, Révfalu a legjobbak. Újvárost mindenképpen célszerű elkerülni a sok kisebbségi miatt, Szigetet is hasonló okból. Marcalváros sem túl jó, panelrengeteg. Adyváros szintén, de egy fokkal jobb Marcalvárosnál.
2021. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függően tudok neked városrészeket ajánlani, hogy neked mi a fontos . A belváros és/vagy a vasútállomás közelsége , az autópálya gyors elérhetősége, a csend, jó parkolási lehetőségek? Kinek akarod átmenetileg kiadni (egyetemisták, munkások, pénzesebb fiatalok, gyerekesek)? Révfalu Egyetemhez , Mosoni-Dunához és belvároshoz közeli részén vásároltam lakást és nem bántam meg , nálam Nádorváros egy része volt a másik befutó.
2021. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Győrben gyárvárosban van a lakásom.


Sok régebbi téglalakás van itt

( kis felújítás után nagyon is élhetőek)


Azt szeretem gyárvárosban,hogy gyalog minden közel van boltok, árkád, belváros.


Sok győri lenézi ezt a város részt,de én egy pillanatra nem bántam meg,hogy ideköltöztem.

2021. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!