Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan vegyek lakást?

Hogyan vegyek lakást?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,most végzek az egyetemmel.

Kb 3 éve mióta elköltöztem otthonról,albérletben élek. Borzasztóan rossz és nagyon utálom ezt a helyzetet.

Szeretnék saját lakást venni,de nem tudom hogyan,amyukámék nem vettek nekem.

Van 2 millió forint megtakarításom.

Gondoltam elkezdek tőzsdézni,de ugye az sem biztos,bele kell jönni stb. Barátom nincsen jelenleg.

Komolyan,más fiatalok hogyan vesznek lakást? Hitelt nem kaphatok,hoszen eddig gyakornok voltam,most majd frissdiplomás leszek a cégnél.

22L



2021. febr. 14. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Én is kb. pont ugyan így álltam mint te. Egyetem végén volt 2-3 misi pénzem összerakva és ezen stresszeltem hogy hol fogok élni.

Most meg ott vagyok, hogy bőven van annyi pénzem, ami mellett már minimális hitellel nézegethetnék garzonokat, de eljutottam arra a pontra, hogy akkor fogok lakást venni, ha lesz stabil párkapcsolatom, amivel hosszú távra tervezhetek. Rohadtul túlértékeltek még mindig a lakások, az albérletet meg úgy is röhögve fizetem, hogy tudok mellette megtakarítani is.

2021. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem derül ki, hogy nézel ki, de ha legalább tűrhetően akkor nem 2 milliónál kellene tartanod. 15-16 évesen még elmegy, hogy a cumiért kapsz egy ájfónt meg nem kell fizetned a diszkóban, de 22-25 között már legalább egy 40 gurigás lakás kellene, hogy a neveden legyen és némi tartalék a bankszámlán. Az idő rohan, 30 évesen csak nagyon jó genetikával tudsz pénzt szerezni, a helyedet elfoglalják a kabrió merci anyósülésén a friss husik, a pénzáramlás megszűnik irányodba. Ha gondolod küldj privátot, ha jól nézel ki és az osztrák határ közelében vagy Bp-en laksz, akkor beszélhetünk a továbbiakról.
2021. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: kicsit se vagy szábalmas :D

2021. febr. 15. 20:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Sztem meg jofej az utolso :)

Bar en 30 as vagyok, cafolom, hogy nem aramlik felem a penz:) egy igazi ffi nem kislanyokkal akar jatszadozni

2021. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!