Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jelenleg az alábbi települések...

Jelenleg az alábbi települések közbiztonságügyileg milyenek? Valakinek tapasztalat? Bármilyen infó jól jöhet.

Figyelt kérdés

Költözés miatt az alábbi településeken néztünk ingatlanokat:

Ercsi, Ráckeresztúr, Adony, Érd, Százhalombatta, Bicske, Monorierdő, Gyömrő, Pilis, Ráckeve, Szigethalom, Szigetszentmiklós


Nem egy évre tervezünk házat venni, ezért minden információnak örülünk a fenti településekkel kapcsolatban.



2021. febr. 14. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek van jó és rossz része.

Monorierdőt kihagynám.

2021. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyömrő nagyon jó, ehhez mérten nem is olcsó, amit még mondanék az Százhalombatta, az városiasabb mint Gyömrő.

Én is azt mondom, hogy Monorierdőt és Pilist nagyon felejtsd el, a többit nem ismerem.

2021. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

...Érden van valamelyik városrészben vizesedési probléma, de nagyon nem mélyedtem el benne. Lehet, hogy jön valaki, aki többet tud erről.

2021. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ercsi sem a legelitebb... Szigethalom/miklós szerintem nem rosszak; bár a HÉV-vel nem járnék, nem a leggyorsabb. Ráckeresztúr semmi extra, nem rossz hely.
2021. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem Szigetszentmiklóson szennyezte a gyár évekig a talajt? Van egy rész, ami rehabilitációra szorulna, de helyette házakat építenek oda.
2021. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Csepel-szigeten lévőkkel a fő gond, hogy nagyon forgalmasak a befelé tartó utak, szóval ha Budapest belvárosaban dolgozol, akkor felejtős. Emellett főleg Szigetszentmiklós, de kicsit Szigethalom is, zsúfotl, és méga kis utcái is extrém forgalmasak, szóval a csend miatt ne költözz oda, mert az nincs. Ráckeve lakókörnyzetileg jó lehetne, de nagyon messze van. A HÉV meg nagyon lassú, és csak Közvagóhídig megy.
2021. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!