Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ennyiért megvásárolni...

Megéri ennyiért megvásárolni ezt az ingatlant ezekkel a hátrányokkal?

Figyelt kérdés

6.5 millióba kerül, egy kb 80nm Kádárkocka típusú ház!

Két szoba egyikből nyílik a másik. Fürdőszoba, spájz, nagykonyha, előtér. Az egyik szoba és Fürdőszobában sosem volt fűtés. A szoba az repedéses és vízes is a fal.

A környék jó, csendes, keskeny aszfaltozott utca.

Természetesen, víz, villany vezetékek cseréje, nyilászáró cserék laminálás,burkolás, festés, fűtés stb ami kell, ezen kívül még mit szokás?

De engem mondjuk az kérdőjelez meg hogy a szoba, vizesedő szobával mit lehet kezdeni?


2021. febr. 17. 14:48
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Meg kell nézni mitől vizesedik addig nem lehet mit mondani. A rossz elosztáson lehet korigálni.
2021. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízszigetelt lakatlan ház vizesedik.
2021. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is megnézetném szakemberrel, hogy mitől vizesedik.

Mert ha utólag (pl. fémlemez préseléssel) az egészet szigetelni kell, az elég sok pénzbe kerül...


[link]

2021. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

erre simán rámegy még egy hat milla, demakkor minden tökéletes.


A vizesedés lehet csőrepedés is.

2021. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megéri-e? Honnan tudhatnánk? Az ország egyik felében 50e/nm az ára egy ilyen ingatlannak, a másik felében meg még így is lehet 250e/nm az ára. Kevés az infó.
2021. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én nem venném meg. Ezek még csak a felszínen lévő problémák, ki tudja mi van még. A felújítására, rendbehozására rá kellene még költeni minimum dupla ennyit. Nem éri meg.
2021. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyilvánvaló számunkra hogy teljeskörű felújítást igényel ami körülbelül a vásárlási összeggel azonos. Viszont fogalmam sincs mennyibe kerül manapság egy családi ház felépítese de gondolom 30 millió körül biztos ( Hajdú Bihar megye) annyi pénzünk viszont nincs hogy építkezzünk. Engem ez a soha nem fűtött szoba aggaszt leginkább
2021. febr. 17. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, merre van az ingatlan?
2021. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez pontosabban Hajdúhadház! Gondolom van egy vélemény róla! Én itt születtem, nagyon csendes környéken éltem, viszont ez a ház attól is csendesebb utcán található! Ha ingatlan.hu oldalra felmész akkor látni lehet hogy rosszabb környéken egy hasonló ház. 10.000.000 ft.
2021. febr. 17. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen megvan a környék sajátossága :) de ezt az ingatlanok ára is tükrözi, más település már jóval drágább :(
2021. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!