Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Külföldröl költöznénk haza...

Külföldröl költöznénk haza nyugdíjba. Hol vennétek lakást az országban? Nekünk bárhol jó. 40 millió Ft van.

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárásaidat meg majd találgassuk?


Én még messze vagyok a nyugdíjtól, de így harmincas fejjel azt gondolom, hogy nyugdíjasként valami csendes, takaros faluban fogok kertészkedni az Őrségben vagy valamelyik sváb környéken a Dunántúlon.


De ha vidéken el szeretnél költeni 40 milliót, akkor persze a Balaton-felvidék is szóba jöhet.

2021. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én a Balaton északi részén vennék.
2021. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Balaton-felvidék vagy Őrség, de inkább az utóbbi.
2021. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon egy nagyobb város közelében, hogy legyenek szolgáltatások elérhetőek télen is. Vagy Ny Mon az osztrák határ közelségében egy faluban. ( rendezettségen erősen látszódik a nyugati határszél). Kb ezek között döntenék. Keletebbre nem mennék mèg így sem.
2021. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Én a Bükk hegység környékére költöznék, Lillafüredre pl., de ez annyira egyéni hogy kinek mi felel meg....
2021. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a Balaton-felvidéken, Keszthely vagy Balatonfüred térségében, vagy a nyugati határszélen: elsősorban Sopron, Kőszeg, Szombathely mellett.
2021. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Nah akkor hasonlóan gondoltuk!
2021. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont keletre mennék, az Alföldre (Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg). Nem vagyunk egyformák.
2021. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszeg gyözött.
2021. márc. 5. 01:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A Balaton felvidék magyarország legszebb tájai közé tartozik!Csodálatos panorámával felülmúlhatatlan.
2021. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!