Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki Budapestről kiköltözött,...

Aki Budapestről kiköltözött, hol talált élhető helyet?

Figyelt kérdés
Ki hova ment, szeret-e ott lakni, bejárni munkába onnan. Tervezem, hogy elhagyom Budapestet. Tiszta kosz, gettós, rossz a levegő... Kíváncsi vagyok, ki, hogyan boldogul, mik a tapasztalatok, megbánta-e, stb. Köszönöm

2021. márc. 11. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Budapest melletti vidékekre nem szoktak panaszkodni, pl Ócsa, Szentendre, Érd, Budakeszi stb De Én Sopron mellé költöztem alevegő sokkal jobb és szeretek itt lakni munkaba autóval jarok, lehet boldugulni itt is, nem csak pest létezik. Vágj bele szerintem :P
2021. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
59%
Szerintem is Sopron, egy csodás város.
2021. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Aachen
2021. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Én BP-ről Szeged mellé költöztem, Szegeden találtam munkát, kevesebb fizuért, de nem jelentősen kevesebbért, hasonló munkakörben. kb 20 km a város kocsival, de nyugodt békés kis falu, ahol jófejek az emberek :) Ennek már 5 éve, BP-n voltam tavaly, elképesztően lepukkant és koszosnak tűnt. Szeged se 10/10, de sokkal élhetőbb 120k emberrel mint 1 millióval..
2021. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nagykovácsi
2021. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
München egy elővárosában.
2021. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Budapesti északi agglomerációba jöttünk. De amikor idejöttünk 25 éve, még tényleg "nyugis" volt. Mára olyan, mintha Pest egyik kerülete lenne. De legalább itt telt kertes házra, és nem kell vészesen sokat utazni akkor sem, ha Pest belvárosa a cél.
2021. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Érden zsúfoltság van. Nincs elég bolt. A buszon köpködnek az emberek. Mindneki tolja le a másikat. Kő bukó emberekkel van tele. Jó sok a cigány a pollen elég magas egész ebben. Szállópor jelentős.

A házakat minőség nélkül építik. Az áram szolgáltatás sok helyen hulladék. Olyan tüskék vannak, hogy védelem nélkül ne akarj elektromos eszközöket használni.

Az utcán szétdobálva a szemét. Kőműves aktimel, energia italos doboz, széttört üveg.

Cigány Maffia büntetlenül lelőhető civileket, miután több emberen áthajtanak.


Iskola olyan színvonalú, hogy aki teheti máshova járatja a gyerekét.


Végülis. Gyere Érdre. Persze. Jó hely ez. Jobb, mint az út széle. De euróoától messze van.

2021. márc. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Sopron, Győr esetleg Szombathely fele mennék. De az osztrák határ közelsége nekem döntő lenne. Még ha nem is feltétlenül ingázni szeretnék, az egyik legerősebb gazdasági fejlettségű ország közelsége sose rossz. Környéken is meglátszik ez egy Alföldi városhoz képest. Szóval nekem Budapest vagy észak nyugat Mo játszik. Máshol nem laknék.
2021. márc. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Én még Szfehérvárt is ide sorolom, de egyetértek az előttem szólókkal, az ország északnyugati része, Pest megye nyugati (még talán a déli is 20-30 kmig) része azok, amelyek leginkább élhetőek.

Keleten is vannak szép varosok, pl Eger, Szeged vagy Debrecen, de nagyon kevés a munkahely, főleg ha Pesthez, de akár a nyugati országrészhez hasonlítjuk.

2021. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!