Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Laknátok olyan társasházi...

Laknátok olyan társasházi lakásban, amihez nem tartozik tárolóhelyiség?

Figyelt kérdés
Véleményeket is írhattok!

2021. márc. 17. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, családdal semmiképpen.

Mi laktunk így és utáltuk.

2021. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagy párommal igen. Ha gyerek(ek) is van(nak), akkor nem. Legalábbis úgy már lényegesen rontana a lakás értékén. Vagy, akkor már legalább egy gardróbszoba vagy nagy méretű beépített szekrény legyen minimum a lakásban.
2021. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig egyedül éltem nem volt rá szükségem, mióta gyerekeim vannak el sem tudnám képzelni nélküle. Babakocsi, bicikli, roller, minden nap min. 2x cipelhetném magammal fel le a lakásba.
2021. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mi mostanában néztünk lakásokat. Egy 19 lakásos 3 emeletes társasházban voltunk, 52 nm2, 36 milla. Egy deka tároló nem volt benne, sem padlás, de még lent sem, semmi. Mondom köszi, közel 40 milláért kapsz egy lukat.

2021. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén fiatal párként egyáltalán nem gondoltunk erre, de végül egy olyan lakásba szerettünk bele, amihez pont volt. Nálunk külön helyrajzi számon vannak a tárolók és pont harmad annyi van, mint lakás, így kihalásos úton lehet megörökölni őket.

Azóta azért sokszorosan áldom a sorsunk agyát, hogy van. Nagyon picike, de arra pont elég, hogy a virágültetős cuccok, szerszámok, elektromos eszközök, felújításból megmaradt dolgok, pót járólapok, nagy bőröndök stb. elsüllyedjenek benne, illetve ne legyenek szem előtt. Őszintén... fogalmam sincs hol tárolnánk ilyen dolgokat, ha nem lenne.

Szóval nem, mostmár belegondolva biztosan nem költöznék olyan helyre, ahol nincs hol tárolni az ilyen dolgokat.

2021. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván mivel a legtöbb ember örül, hogy sikerül valami normális lakást összekaparni, így igen, de amint lehetőségem lenne, hogy béreljek egyet megtenném.
2021. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
A társasházi lakások 99,9%-ához nincs tároló.
2021. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: azért ez eléggé túlzás...


Amúgy az a baj, hogy nem tudsz sehova tenni egy biciklit, téli gumit meg kb semmit

2021. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy túlzás. A házban ahol én lakok 10 év alatt olyan tulajdonosváltások történtek, hogy a ház felének nincs a garázsban hely, tárolóból meg van akinek 4 van, másnak meg hiába szeretne nincs. Régen mikor ingatlanoztam, és néhány éves társasházakban adogattam el lakásokat garázst/felszíni beállót még csak-csak, de tárolót sosem tudtam szerezni.
2021. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
És megint a 8-asnak: Biciklit erkélyre vagy szobába, téli gumit meg potompénzért lehet a gumisnál tárolni
2021. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!