Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületek...

Budapesten melyik kerületek számítanak külvárosnak és melyik kerületben vannak a legtöbb kertesházak? Szerintetek melyik a legjobb kerület?

Figyelt kérdés
Kérlek szavazzatok! A szavazásban a számok a kerületeket jelentik szavazzatok arra amelyik szerintetek a legjobb.

2021. márc. 28. 12:27
A kérdező szavazást indított:
1-2
3-4
5-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15-16
17-18
19-23
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

23 kerület van, mindegyik akkora, mint egy megyeszékhely.

Kérdésednek nincs értelme, nem megválaszolható.


Kertesház még a belvárosban is van 1-2, ha mást nem, egy társasház belső udvarán, V., VII., VI., IX. kerületben is. Az összes többiben is van.

2021. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kevés a kertesház az V-VI-VII-VIII-IX. kerületben, a többiben viszont sok van, minél kijjebb mész, annál több.
2021. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
A 15-16. kerületet egybe vetted, pedig a kettő ég és föld. Ne haragudj, de a kérdésed arról árulkodik, hogy abszolút nem ismered Budapestet.
2021. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet két kerületet egy kalap alá venni szavazásnál? :-)

Szerintem fogalmazd át a kérdésed, mert ez így maximum gyerekes játéknak jó, de semmi komolynak.

2021. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"amelyik szerintetek a legjobb"

Mindegyiknek az a legjobb, ahonnan könnyen eléri azokat a helyeket, ahova naponta/hetente megy.

Aki Debrecenbe jár hetente autóval, annak az M0-nál a legjobb, aki Békásmegyeren dolgozik napi bejárással, annak Békásmegyer a legjobb.

Mivel 5-6 órába is tellhet átutazni a városon.

Dugónál csúcsforgalomban pedig a határ a csillagos ég.

2021. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azért raktam több kerületet egy szavazható vonalra vagy nem tudom hogy nevezzem, mert nincs annyi válasz lehetőség amennyi kerület. Csak maximum 10 választási lehetőséget berakni. Ezért bocsi de nem az én hibám
2021. márc. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!