Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek ezt a házat? Mit...

Megvennétek ezt a házat? Mit gondoltok a kialakításról?

Figyelt kérdés

Sajnos képet nem tudok mutatni, mert nincs hirdetve, egy ismerős által találtunk rá.

2 szintes tetőteres ház. Földszinten van a konyha, nappali, WC külön fürdővel , egy hálószoba. Ez így 80nm.

Emeleten van 2 szoba és egy WC csappal.

Sok rosszat hallottam az emeletes házról. Ez a kialakítás ideális szerintetek? Szerkezetileg nagyon jó egyébként.



2021. márc. 31. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, miért vannak kétségeid? Miféle rosszakat hallottál?
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így tökéletes, nem kell pletykákkal foglalkozni
2021. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Amíg fiatal az ember, addig még mászkál emeletre.
2021. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emeletes ház pont, hogy jó.

Két külön lakrész.

Mivel lent is van szoba, nem lesz gond öregen se.

2021. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 65 évesen is csak elöny a két szint, nam kell fél óránként lépcsözni!
2021. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen jó. Bár én az emeletről hiányolom a fürdőt, de azért egy fürdővel is bőven meg lehet lenni. Ne hallgass a pletykákra. Én megvenném simán. Nemrég vettünk mi is emeletes házat hasonló elrendezéssel, csak annyi különbséggel hogy nekünk az emeleten van a fürdő és 2 szoba helyett 3 van fent. Imádjuk. Külön dolgozószobánk van most, ami nagyon jól jön a home office-ban. Az emeletre pedig nem kell óránként szaladgálni. Én a földszinten vagyok főleg, férjem dolgozik az emeleten. Mivel mindkét szinten van WC, ő gyakorlatilag csak kajálni jön le, én meg alig megyek fel, csak este.
2021. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi két kisgyerekkel direkt kétszintest kerestünk, leginkább olyan elrendezésben, hogy a közös helyiségek lent, a szobák fent legyenek. Esetleg egy fürdőszoba fent még. Nagy szerencsénk volt, pont sikerült ilyet találni, lent előszoba, konyha, étkező, nappali, fürdő, wc, spejz, fent 3 háló, és van egy fürdőnek való helyiség, csak azt még nem csináltuk meg. Nagyon szeretjük, szuper jó így, hogy a privát szféra teljesen külön van.
2021. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik, h van lent halo, a legtobb 2 szintesben csak fent vannak szobak. Annak az az elonye, h valaki eltori pl. a labat lent tud aludni, ha a gyerekek nagyobbak lesznek jobban lesz nekik privat ter (ha a szulok lent alszanak) pl. nem kell feszulni a wc elott ha barat, baratno ott alszik, ill. ha mar nem lesz szukseg lezarjatok siman az emeletet.

Abban viszont egyetertek, hogy legalabb egy kis tusolot jo lenne kialakitani.

2021. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen egy pici tusoló jó lenne, csak hát nem biztos hogy van hozzá hely 😞
2021. ápr. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!