Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan.comon csak nekem...

Ingatlan.comon csak nekem bunkó viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Felraktam egy ingatlant eladni. Egyelőre eladni. És írt valaki, de csak annyit : "Fotót kérek"


Se egy jó napot kívánok, se semmi.

Ennek nem fogok válaszolni. Szóval azért egy alap tisztelet.



2021. ápr. 4. 19:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*egyelőre kép nélkül (elnézést az előírás miatt)
2021. ápr. 4. 19:58
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges is visszaírni, az ilyen sült paraszttal később is lennének gondok.
2021. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Igen, nem volt illedelmes az érdeklődő. Jogod van nem válaszolni.

Azonban számomra az is kiakasztó, hogy képesek emberek fotó nélkül hirdetést felrakni. Gondolom neked valami miatt idő kell, hogy felrakd, mert azt írtad, hogy még. Én mindig ledöbbenek azon, hogy vannak 70-80 milliós ingatlanok kép nélkül. Nem hiszem, hogy ezek a hirdetések túl sikeresek lennének.

2021. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért nem raktam ki, mert 12000 havonta a kép és még nincs aláírva a szerződés, amit meg akarunk venni. Amúgy ez 39 millió. Majd utána lesz értelme, ha teljesen biztos a másik. Csak már előkészítettem, hogy ne utolsó pillanatban kelljen.
2021. ápr. 4. 20:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, nem is pont rád gondoltam. Egyszerűen nem értem, hogy nem gondolnak bele, hogy egy vevő mit lát, aki mondjuk 80 millióért venne lakást. Ezek régi hirdetések, szóval nem csak lemaradt a kép pár napig.
2021. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Te nem eladni akarod akkor, hanem arulni.


A "vevojelolt" nem volt eppen udvarias, te viszont igazabol... szoval szerintem fogalmad sincs mit akarsz. Elore feltenni a hirdetest kepek nelkul, csak hogy "elokeszitsd"? Minek, hogy biztosan optimalisan tokeletes lehessen?


Leirod amit akarsz, atszerkeszted negyvenszer vagy ahanyszor akarod, majd elmented egy .txt-ben, es amikor tenylegesen el akarod adni, bemasolod.

2021. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: Bocs, tökéletesen igaza van, messze komolytalan az az eladó, aki nem képes normális fotókat, alaprajzot, leírást mellékelni. Érdektelen a magyarázatod, nekem az első gondolatom ilyenkor, hogy nincs pénze a kedves hirdetőnek. Hirdess normálisan, vagy akkor ne írd ki az árat. Ez különös tekintettel vonatkozik az ingatlanirodákra, ott sokkal rosszabb a helyzet. Nem sértésként szánom, de rengeteg eladó van, aki odaböffent egy 80-100M-s árat, aztán le van fotozva a kerti muskátli, meg a koszos lábosok a mosogatóban. Vagy éppen nincs fénykép.
2021. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ár kötelező az ingatlan.comon. Anélkül nem lehet feladni. Kénytelen vagyok félteni, mert olyan vevőt keresünk, aki ritka. Mármint, akitől vissza bérelhetjük és nem sürgős neki a beköltözés. Mivel, amit meg kívánunk venni, az most épül. Ilyen vevőt pedig idő találni.
2021. ápr. 4. 20:40
 9/22 A kérdező kommentje:
*feltenni
2021. ápr. 4. 20:40
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

" nekem az első gondolatom ilyenkor, hogy nincs pénze a kedves hirdetőnek"

Ez vevő esetén probléma, az eladónak nem pénze, hanem ingatlana kell legyen.

:)

2021. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!