Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki hogyan tudta megvenni az...

Ki hogyan tudta megvenni az első ingatlanát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, 8 millió önerő, 10 millió hitel. Otthon laktam 32 éves koromig, addig sokat megspóroltam. Ja, Nyíregyháza.
2021. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Mi a párommal illegális lakásfoglalókként kezdtük, nagyon sokat lehet úgy spórolni, hogy nem kell fizetni se lakbért, se rezsit. Végül a tulajdonossal 4 millió forintban állapodtunk meg, cserébe kiköltöztünk. Így utólag már bánjuk, hogy nem kértünk többet. De így se volt rossz, év alatt spóroltunk még 2,5 millió forintot, így tudtunk venni egy saját kis lakást, aminek nagyon örültünk. Ez 6 éve volt, azóta a lakás többet ér 20 millió forintnál
2021. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Csókhitel, babapottyantó hitel, babapottyantó plusz hitel, + anyuéktól 6 misi kölcsön. Azóta már hálisten kitermelte az árát airbnb-vel. Jelenleg fél évra ki van adva, ha nyártól visszatér a régi kerékvágás akkor folyt köv, repül a bérlő.
2021. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Bátor vagy még sose ellenőrizték a csok-ot?
2021. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

akkor folyt köv, repül a bérlő.


Durva, hogy vannak még ennyire nem mondom milyen emberek itthon. Majd ha öreg leszel és kidobnak a családtagjaid, mondván ki kell adni a lakást airbnb-be (ha újra engedi a kormány)-vagy bérlőnek, te nem számítasz, akkor fogsz majd nagyot nézni. Monjuk 1 éve nem működik az airbnb üzlet itthon, ennek befellegzett. Vagy téged nem tájékoztattak erről?

2021. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!