Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Balaton északi parton van...

Balaton északi parton van olyan ingatlanos aki telek felkutatásban jártas?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyátalán vállalnak -e ilyen feladatot?

Rengeteg gazos telek van ami nincs hirdetve, a tulajdoni lapon pl idős vagy külföldi tulajdonossal. Mivel kevés az eladó telek így én ezt látom opciónak , felkeresni a tulajdonost és ajánlatot adni neki.

Ingatlanosok vállalnak ilyen feladatot?


2021. ápr. 6. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Most akkor a telket kell felkutatni vagy az megvan és a tulajdonost keresed?
2021. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tulajdonos személyét megtaláltad a tulajdoni lapon akkor minek ingatlanos, csak van valami elérhetősége, keresd meg te. Ha nincs elérhetőség, ez akkor sem az ingatlanosok profilja, max magánnyomozó.
2021. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ő azt akarja, hogy helyette felkutassák a telket, és a tulajt is..
2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel egy helyi ingatlanos jobban ismeri a kornyek lehetosegiet ezert ra biznam a feladatot, termeszetesen megfelelo dijazas mellett. Ez lehetne mondjuk /db vagy sikerdijas is. A megszokott par % helyett termeszetesen 10-20% ot is fizetnek. En is neztem , sok lehetoseget is talaltam de a tulajdoni lapon kivul nev es lakcim szerepel ami sokat nem segit.
2021. ápr. 6. 19:47
 5/8 Tepfal ***** válasza:

Ha megvan a tulajdonos és az magyar, akkor az elérhetőségét hivatalos úton elkérheted: [link]

Az más kérdés, hogy pl. a hivatalos címén eléred-e az illetőt. Szerintem ingatlanosok nem vállalnak ilyet, de most elég rosszul ment nekik az üzlet, én környékbeli ingatlanosokat felhívnék és egyenesen rákérdeznék, hogy vállalnak-e ilyet. Kisebb irodáknál szerintem nagyobb esély van rá.

2021. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ingatlanos az az ember, aki rühell dolgozni, és minimális munkával akar sokat keresni.

Az nem fog neked semmit felkutatni..

2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tepfal ***** válasza:
#6: Ne beszélj már butaságot. Az ingatlanosok valóban máshogy dolgoznak, mint aki 8-tól 4-ig ül a gyárban/irodában, de ez az ügyfelek miatt van így. Az ingatlanosok általában délután, este, hétvégén (is) dologoznak, mert az emberek ilyenkor érnek rá lakást nézegetni. Az alap fizetés általában annyira alacsony, hogy semmire nem elég, jutalék alapon dolgoznak, sokan most a járvány alatt kénytelen voltak más területen elhelyezkedni, mert egyszerűen nem jön össze annyi jutalék, hogy meg lehessen élni belőle. Ilyet ettől függetlenül valószínűleg tényleg nem vállalnak majd, mert nem ez az üzleti modelljük, nincsenek meg hozzá sem az ismereteik, sem a jogi felhatalmazásuk.
2021. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nulla az ismeretük.

Csak a hatalmas beképzeltség van egy OKJ-s végzettséggel.

Folyamatosan csak a trükközés megy a részükről, szánalmas banda.

2021. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!