Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XIV. kerületben Zuglóban...

XIV. kerületben Zuglóban mennyire hallatszik a repülők zaja?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon. Pont felettünk mennek el. Nem annyira rossz, mint a repülőtérhez közelebbi területek a X. XVII. XVIII. kerületben, de azért erősen jelen van a zaj. Engem mondjuk pont nem zavar, több mint 40 év alatt megszoktam. Ha a szokásostól eltérő a hang, szaladok ki megnézni, milyen gép :)
2021. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Eléggé :(
2021. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Rémesen. Kb. a Róna/Nagy Lajos vonalában szállnak le, ha úgy dönt a torony, hogy azt az irányt használják. Amikor a felszállás megy ebben az irányban, azok a gépek elfordulnak általában, úgyhogy nem annyira megy be a zaj Zuglóba. De a leszállás az sajna elég bosszantó. A koronás légiforgalom-korlátozás közepette is, ha megy a leszállás, akkor ötpercenként jön egy gép és ez mindegy, hogy délben vagy este 10-kor, éjfélkor vagy hajnali 2-kor, 6-kor történik, pedig állítólag ezt korábban bekorlátozták emberi időkre. Ennek most semmi nyoma.
2021. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Hallani de engem nem zavar. Nem régen költöztem ide, majd lehet változik a véleményem ha vége a COVID-nak :D Én is szeretem nézni hogy épp milyen gép megy el felettünk :)
2021. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Róna utca környékén laktam legfelső emeleti lakásban. A Hármashatár-hegy felől általában pont a házunk felett mentek el a leszálló gépek. Az első időkben mindig felfigyeltem a gépek zajára, hangosnak véltem. pár hónap elteltével már fel sem tünt semmi, annyira megszoktam. nem zavartak az alvásban, meg semmiben.
2021. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
Elég közel lakok a légifolyosóhoz, kb majdnem felettünk szállnak le a gépek. Hallani bőven lehet, de engem minimálisan sem zavar. Egyszer nem volt olyan hogy a repülő miatt nem tudtam volna aludni, pláne úgy hogy éjszaka nem is nagyon járnak. Elég sokan laknak erre, soha semelyik ismerőst vagy lakost nem hallottam panaszkodni. Szerintem hamar hozzá lehet szokni, de minden ember más, olyan is akad aki egyáltalán nem tud adaptálódni, bár ez saját tapasztalat alapján ritka. (Csak apróbetűs részként, a hangos szomszédok társasházban ezerszer idegesítőbbek mint bármelyik repülő)
2021. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
72%

Hallatszik, de szerintem sem zavaró, általában észre sem veszem. Sőt, most hogy a covid miatt kevesebb repülő jár/járt az is csak egy idő után tűnt fel, amikor valaki említette nekem.

De egyébként ha elsőre hangosnak is tűnik, akkor is hamar meg lehet szokni. (Én kőbányára járok suliba, ott még hangosabb, és eleinte furcsa volt, minden egyes repülő feltűnt, de ott is hamar hozzászoktam és már észre sem veszem)

2021. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!