Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik környéken van több új...

Melyik környéken van több új építésű, minimál stílusú ház eladó, Bp-hez közel?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok stílusban, de persze 2-3 szobával max.


[link]


Illetve honnan indul egy ilyennek az ára?


Budapesttől autóval olyan 30-40 percre legyen maximum, olyan 30km-en belül jó lenne, de meghallgatok mindent.


Budapesten szeretnénk venni új építésű lakást, de egy 2 szoba+nappali, nagy erkéllyel a budai oldalon 60-70 millió ft, pestin 55-60 környéke.


Szerintem ez iszonyat sok egy lakásért, de tudom, hogy elszálltak az árak.


Az általam keresett stílusú lakás egy kicsi telken mennyitől indul kb?

Esetleg az sem baj, ha társasház, csak legyen saját kis udvar és garázs.


Hol nézelődjek?

Budaörs, Érd környékét ismerem, ott laktunk a családdal gyerekkoromtól.


És inkább a jól szituált környékeket, gazdagabb városokat preferálnám, ahol jók az utak, jó a közélet, tiszta, stb.


2021. ápr. 15. 23:10
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
70 körül láttam ilyet fent a neten.
2021. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek a minimalista, modern házak Budapest környékén mind egyedi tervek alapján születtek, jellemzően magas kivitelezési minőségben, nem aprópénzből. Most, hogy kicsit talán pang az ingatlanpiac (vagy nem, mert azt is írják), talán lehet találni 100 millió alatt is. Viszont itt magát a környéket, az ingatlan elhelyezkedését is megfizeted. Nem csóró környékre épültek ilyen házak, szóval már csak a telek árak miatt sem fogsz jó helyen ilyet találni kevés pénzért.
2021. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ész nélkül rohanj oda vissza, ahol te ilyet 55-60-ért láttál és vedd meg!

Én elhiszem, hogy te inkább a jól szituált környékeket, gazdagabb városokat preferálnád, ahol jók az utak, jó a közélet, tiszta, stb. - ahogy mindenki - de egy ingatlan árát elsősorban az elhelyezkedése szabja meg és az ilyen helyeken az üres telek kerül ennyibe.

Szállj le a földre, tájékozódj az ingatlanportálokon! Javasolnám az ingatlan.com-ot.

2021. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az agglomeràció most drágult. Amúgy elvileg kelet felé kell menned Budapestről olcsóbb, utána dél felé, Érd nagyon olcsónak számít ahhoz képest, hogy merre van.


Szigetszentmiklóson a Bucka környékén árultak nem rég olcsó házakat, leginkább, mert szennyezett a talaj, de ha valaki 5 évente teljes talajcserét csinál a kertben, akkor valószínűleg semmi gondja nem lesz.


Jelenleg Szentendrén 1 millió forint körül vannak a hirdetési négyzetméter árak. Pomázon 880 körül.


Ha nagy mázlid van, akkor találsz olyat, aki még nem rakta fel az ingatlan.com-ra. Esetleg a cetlizés jó ötlet lehet...

2021. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szigetszentmiklós nem Bucka részén pici telek 25 millióért kelt el nemrégiben. Erre még a ház, min 50.
2021. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
XVIII. kerület, Almáskert, Alacskai út. Tele van ilyen házakkal. (Szerintem bűn ronda az ilyen, de ízlések és pofonok.) Ingatlan.com-on 90 millió fölött láttam egyet ezek közül...
2021. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2021. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Miss Endzsi ***** válasza:

[link]

Itt csok-ot is lehet igényelni rá.

2021. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2/A keruletben keresgelj!! Lattam sokat szemelyesen!!
2021. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!