Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sopronban vannak No-go zónák,...

Sopronban vannak No-go zónák, ahol semmi esetre sem szabad lakást venni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jereván ltp
2021. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pont, hogy a Jereván a biztonságos, sok zöld és nincsenek összezsúfolva az épületek és ez szerintem az összes soproni lakótelepre igaz.

Amit én kerülnék az a Magyar utca, Paprét és a Baross út környéke.

2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jereván tele van sok nem napon barnulttal engem 2x megtamadtak este és ez már 10 éve volt. Most a Csengery utcában lakom ez jó. És ami jó még a Lővérek. A Jerevánt messze el kell kerülni . Persze egy bizonyos szint felett... proliknak meg nem napon barnultaknak maga a Kánaán. A SHJ. Utca 25 főleg putris
2021. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első ránézésre nekem még az Erzsébet-kert környéke tűnik érdekesnek, pl a Lidl melleti társasház az udvarra kibaßkodott lomokkal, szeméthegyekkel :-D
2021. ápr. 16. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, azt is akartam írni
2021. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2essel értek egyet, a jerevánnal tök okés ilyen szempontból.
2021. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aranyhegy.

Na de nem azért, mert bérki veszélyes lenne, hanem mert olyan mocskosul fosok ezek a társasházak... Vékony falak, semmi anyag, mnident hallasz stb.

Ez egy vicc.

Tökre örültünk párommal, na, nem régi, szép, minden, csak aztán a fene gondolta volna, hogy ilyen nevetségesen szar épületek.

Már, ha valaki jön a lépcsőn olyan, mintha kalapáccsal bontanák a házat.

Tervezés csúcsa ami itt van. Éljen a modern gyorsan egymásrahúzott szarok.

2021. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik amit megfigyeltem, hogy a lakáskínálat nagy része a belváros és a környékén lévő 200 éves romokból áll, másik jelentős része meg az újonnan kifejezetten csok-ra alapított vállalkozások által felhúzott kartonlakások, kb 20 éves várható élettartammal.
2021. jún. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!