Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes telekbe fektetni a...

Érdemes telekbe fektetni a pénzem?

Figyelt kérdés

Tetszik néhány telek, jelenleg abszolút nem beépíthető művelés alól kivont szántók. Viszont olyan utca végén vannak, amit idei döntéssel valószínű jelentős mértékben lakóövezetbe vonnak. Ezeket még pont nem, de minimálisan beépíthető lesz a fejlesztési terv alapján, ami nekem már elég lenne, hiszen nyaraló létesítése lenne a cél.

Szóval szerintetek hosszútávon megérné ilyen telekbe fektetni akkor is, ha esetleg a helyi önkormányzat mégsem módosítana HÉSZ-t a felterjesztett koncepció alapján?

Kicsit elbizonytalanodtam, hogyha végül nyaraló sem építhető rá, akkor mit kezdjek majd vele...


2021. ápr. 17. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2021. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyit érni fog, amennyiért most megveszed.

Én vettem már 1millióért, ami építési telek lett és 14millióért adtam el.

2021. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Érzésre azt mondanám ezeknek is nőni fog az értéke hosszútávon. 2 m ft körüliek nagyon jó fekvéssel úgy, hogy néhány telekkel arrébb az építési telkek tízszeres áron mennek most kb. Nemtudom, hogy az eladó tulajdonosok tudják-e, hogy folyamatban van a HÉSZ módosítás és annak mi a tartalma, mert ha tudnák, én a helyükben most biztosan nem adnám el.

Ha már csak évekig tartaná az értékét is megérné igazából. No de nyilván megérzésekre nem mindig jó alapozni.

2021. ápr. 17. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak ezek a telkek?
2021. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Azt tudom mondani, hogy a szüleim 20 éve vettek olyan telket, ahol a szomszédot már bevonták, ezt is mindjárt.


Most natura 2000 terület...

2021. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bukni nem, csak nyerni tudsz rajta, olyan mint a befektetési arany

..

2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Bukni nem, csak nyerni tudsz rajta"

Nagyon álomvilágban élsz.

2021. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát a következő körben, még nem lesz lakóövezet.

Nem tudom hol van, de jó eséllyel jó pár évig nem fogják akkor bevonni. Innentől kezdve baromi nagy lutri és hosszú távon hozhat hasznot.

2021. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!