Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debreceni vagyok és van egy...

Kovács zoltánnn kérdése:

Debreceni vagyok és van egy panelem amit majd elakarok adni. Kérdésem , hogy meddig várjak vele?

Figyelt kérdés
Debrecenben most nagyon kilőttek a panel árak. Tavaly egy 60 négyzetméteres panel 24-26 millió között ment. Mostmár 32-36 millió körül hírdetik őket. Szerintetek várjak még vagy két évet az eladással? Ismerősöm szerint 2-3 év múlva akár 50 milliót is érhetnek majd a panelok.

2021. ápr. 18. 10:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
50 millió egy panelért... Azt a rohadt!
2021. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Figyelj már most a felújított panelek 6-700000 körüli négyzetméter áron mennek debrecenben. Ráadásul minden évben legalább 10-15%-kal drágulnak a lakások. Szerintem 3 év múlva már itt debrecenben is egymillió négyzetméter áron fognak menni a jobb panelek. Ráadásul az embereknek van is pénze mert haveri körben a meghírdetett panelokat viszik mint a cukrot. Most nemrég egyik haverom 32 millióért adott el egy debreceni panelját.
2021. ápr. 18. 11:15
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Ja, nem is arra mondtam, lehet, hogy lesz annyi, csak számomra furcsa, hogy mit meg nem adnak érte az emberek, hogy a városban lakjanak.
2021. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem várj még vele két évet!!!

Két év múlva már ott lesz a BMW, ami ha beindul, akkor hatalmasat lendít a debreceni árakon...(is).

Egy "nagybefektető" haverom eddig 3 lakást vásárolt Debrecenben - miközben (még) nem is ott lakik, de fontolgatja... Szerinte most ott szól a legnagyobbat a befektetés. És lehet igaza, mert nagyon sok a külföldi.

Szerinte most Debrecenben mindent el lehet adni - csak nem szabad!

2021. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Persze az sokat számít, hogy hol és milyen panelod van, mert elég nagy a szórás!
2021. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mire akarod fordítani a pénzed az eladás után. Ha ugyanott másikat veszel, akkor tökmindegy, mert az árszínvonal emelkedik majd. Hiába adod el 50 millióért, ha másikat is drágábban veszed. Ha viszont más terveid vannak, akkor el lehet gondolkodni ezen. Arra azonban számítani kell, hogy gondok vannak most az autóiparban európai szinten, ez hátráltathatja a beruházást.
2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azt olvastam , hogy leghamarabbi időpont 2024 , hogy beinduljon a bmw gyár. De ettől lehet , hogy későbbi időpontban indítják meg.
2021. ápr. 18. 13:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

6-os: "Arra azonban számítani kell, hogy gondok vannak most az autóiparban európai szinten, ez hátráltathatja a beruházást."


[link]

2021. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

8-as köszönöm, de én közgazdászként maradok a számoknál. Legyen úgy, de én jövőbe nem jósolnék.

"2020-ban az előző évhez képest 19%-kal csökkentek az autóeladások..."


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell semmire a pénz és addig fenn tudod tartani a lakást, akkor várhatsz az eladással, amíg kedved tartja. Nagyvárosi ingatlan mindig stabil befektetés Magyarországon.
2021. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!