Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tanácsot szeretnék! Egyedüláll...

Tanácsot szeretnék! Egyedülálló 30as férfi vagyok és lakásvásárlás előtt állok. Van egy nagyobb önerőm, de kelleni fog mellé hitel mert amit kinéztem budapesti lakások csak így férnek bele.Az egyik lakás 2 nagy szobás a másik 3 nagy szobás.Melyiket?

Figyelt kérdés

A kérdésem: mit csináljak? Szeretnék majd családot de a törlesztőrészlet is fontos. Én úgy gondolom hogy 2 szobásban is elfér egy 3 tagú család ha jól vannak kialakítva a terek. Vagy rögtön vegyek fel több hitelt és 'ágyazzak' meg kvázi a jövőbeli családnak? Egyik esetben kb. 7-8 millió hitel kéne a másik esetben viszont inkább 15-16. Tehát nem mindegy.


Köszi a segítséget, tanácsot, meglátást!



2021. ápr. 24. 07:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem durva lenne ha megtörténne az ami 2008-ban történt. Nem olyan egyszerű, hogy ez bekövetkezzen és a bankok sem egyről a kettőre veszik el a lakást! A kommunikáció a legfontosabb és az, hogy nem szabad eltűnni. Ezen felül még azt is figyelni kell vagy úgy gondolkodni, hogy biztosítást kötsz a munkanélküliségre és a halálesetre. Nem egy évvel játszadozunk hitelnél, hanem 10-20 akár 30 évre.
2021. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
27-es: köszi a részletes választ. Írnék priviben ha nem gond.
2021. ápr. 26. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!