Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kecskemét 15 km-es vonzáskörze...

Kecskemét 15 km-es vonzáskörzetében hol érdemes családi ház után nézelődni, emberi áron?

Figyelt kérdés
Kisebb településeken, nagyközségekben gondoltam, ahol kevesebbe kerül egy ház, de közel van Kecskeméthez, és ott is van minden illetve a közbiztonság is megfelelő.
2021. ápr. 25. 15:58
 1/2 anonim válasza:
Már több mint egy évtizede nem lakom Kecskeméten, de anno Helvécia, Ballószög, Hetényegyháza, Kadafalva (az utóbbi kettő közigazgatásilag Kméthez is tartozik) voltak a népszerűek.
2021. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hetényegyházát javaslom én is, nekem csak rokonom élt ott, kb évente 2x jártunk arra, de nagyon hangulatos volt 2010 körül :)
2021. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!