Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik olyan szolgáltatás...

Létezik olyan szolgáltatás (ingatlanos?) amelyik megadott szempontok alapján keres eladó lakást/házat?

Figyelt kérdés
Vannak preferenciáink, de nem ismerjük Budapest minden szegletét, és energiánk sincs mindent bejárni. Létezik olyan szolgáltatás, ahol segítenek neked ebben?
2021. ápr. 29. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Olyan ingatlanos engem is érdekel, aki hatékonyabban keres mint én.
2021. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a saját adatbázisukban.
2021. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem induljatok ki abból, hogy hová kell bejárni dolgozni, bulizni akartok vagy kirándulni... És akkor már egy sima Google Map-en is látni fogjátok, melyik városrészek a megfelelőek.
2021. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb a kornyeket erdemes elore kitalalni, utana kell keresni egy jo ingatlanost azon a kornyeken. Ingatlan ugynokok tobb lehetoseget tudnak, mint ami a honlapokon megjelenik. Be kell menni egy ingatlanirodaba es elmondani az elkepzeleseiteket, az ingatlanos keresni fog titeket ha van mar olyan amit meg is tud mutatni. Ennek ez a menete.
2021. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából több kerület is versenyben van, azokon belül meg kb mindegy :D érdemes lenne akkor minden kerületben ingatlanost keresni?
2021. ápr. 29. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb ingatlanos cegnek minden keruletben van irodaja.
2021. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. ápr. 29. 22:35
 8/9 xswerdy ***** válasza:

nem ez a jellemző, hanem az, hogy az ingatlanos összeszed megbízásokat, hirdeti, de a hirdetésre neked kell rátalálnod. Ha egyszer a látókörükbe kerültél, akkor esetleg megkérdezik, hogy mit keresel, és beviszi a gépbe, aztán ha bejön valami, ami kicsit is hasonlít, azt küldi a gép mailben. Nem túl hatékony, többnyire olyat küld, ami csak kicsit hasonlít az elképzelésedhez.


De ismerek olyat, aki így vett, hogy megbízott egy ingatlanost. Elmondta az igényeit, ami nem volt kevés, de világos volt. Az ingatlanos összesen mutatott 3-4et egy év alatt, és egy év alatt találtak megfelelőt. De ők mondjuk a városrészt nagyjából belőtték, szóval ilyen szinten, hogy nem ismeritek Budapestet, nehéz lesz elindulni.

2021. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismerem Budapestet, több kerületben is éltem, vannak olyan részek, melyek alapból kiesnek, olyanok is, amelyekbe kb. bárhol jó lenne, viszont vannak olyanok, melyeknek vannak nagyon jó, és rossz részei is. Nekem inkább ezzel van problémám. Azokat a részeket szeretném kiszűrni, ahol ne is nézzek lakást.
2021. ápr. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!