Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdre érdemes költözni ha...

Érdre érdemes költözni ha fontos szempont a csend és nyugalom?

Figyelt kérdés

Főleg Érdnek a Fenyves-Parkváros / Parkváros részére gondolok. A google maps alapján rengeteg nagy építkezés van arrafelé, legalábbis amikor a felvételek készültek 1-2 éve. Aki ott lakik vagy ismerős arrafelé, milyen most a helyzet? Csend van vagy nagyon zajos?


Illetve mennyire számít biztonságos környéknek?



2021. máj. 3. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elég sok a brazil lakosság. Ha kifogsz egy ilyen szomszédto, lőttek a csendnek, nyugalomnak...
2021. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

3 eve koltoztem el Erdrol, igy nagyjabol ismerem a varost, 20 eves koromig eltem ott, tobb helyen is.

Noss, ha csendre es nyugalomra vagysz, akkor nem is tudom, hogy lenne-e ott megfelelo hely szamotokra. Az van, hogy kb minden negyzetcentimeteret beepitettek mar, hazak, tarsashazak egymas hegyen hatan.

Reggel es delutan oriasi dugok vannak, az egesz varosban, tokmindegy, hogy Budapestre szeretnel eljutni, vagy csak a kozpontba, katasztrofa az egesz. Egyebkent is eleg nagy a forgalom, rengeteg auto van az utakon ejjel-nappal.

En lehet inkabb diosdon, tarnokon vagy erdligeten nezelodnek, ott talan meg vannak nyugodt reszek :D

Egyebkent a “brazil” lakossag nem annyira gaz, mint ahogy mostanaban felfujjak, talan a tusculanumi reszen es felso parkvarosban, az m7-esen tul gazabb a szitu, de ott sem mindenhol. Engem peldaul sosem ert semmilyen attrocitas, pedig tinikent sokat jartam egyedul, keso este is, es hajnalban is, amikor mentem vagy epp jottem haza bulibol.

Szerintem az minden varosra igaz, hogyha kifogsz egy gaz szomszedot, akkor nehez az elet.

2021. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!


Egyébként ami házak szóbajönnének az lehet pont Felsőparkvárosban vannak, a térkép Fenyves Parkváros résznek írja, de szerintem ugyanarra gondolunk, ez az m7es feletti rész. viszont google utcakép alapján tele van helyes újépítésű házakkal, nem tűnik annyira lepukkant résznek.

Amitől én megijedtem az a hatalmas építkezés a betonozó utcánál, meg az iskola uszoda építés a búvár festő utca sarkán. Attól félek, hogy ezekhez egész nap jönnek mennek a munkagépek, meg ki tudja meddig hallatszik el az építkezés zaja.


Biztos túlaggódom a dolgot, de az elmúlt években többször volt hosszadalmas építkezés ahol most élek és egy ideig kerülném őket. :D

2021. máj. 3. 16:57
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Érdre semmilyen szempontból nem érdemes költözni.
2021. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kifejtenéd miért gondolod így?
2021. máj. 5. 12:51
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Persze. Rendkívül rossz infrastruktúra,rossz útminőség túlnyomórészt kulturálatlan emberek, igénytelen városrészek. Agglomerációt tekintve irtó gyakori a betörések száma. Az építkezés szvsz a legkisebb probléma Érden. Nem tudom voltál- e arra, érdemes kicsit körülnézni, hogy meglásd van-e értelme szamodra odaköltözni.

Ha az a környék tetszene, akkor egy szomszéd faluba nézelődnék inkább.

2021. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A 6-ost kiegészíteném azzal, hogy Érd egy aránytalanul megnőtt alvótelepülés. Nincs történelmi városközpontja (azt a csinált valamit most hagyjuk figyelmen kívül), és nagyon heterogén az egész - mindenféle sezmpontból. Én is inkább Diósdot választanám...
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Ezek gagyi helyek. Szentendre max, MAX! De inkább Bp!
2021. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok!


Nem túl bíztató amit mondotok. Az ugye a baj, hogy Törökbálint, Budaörs, Diósd, Budakeszi sokkal drágább mint Érd. Ezért reménykedtem, hogy megnyugtató híreket mondotok, de ez így elég ijesztő. :(

2021. máj. 5. 15:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9: hát nem véletlen, hogy a felsorolt települések sokkal drágábbak!

Az ingatlanpiac "rasszista", beárazza a jó helyeket.

2021. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!