Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Frissen Martonvásárra költözöt...

Zsuzsuzsk kérdése:

Frissen Martonvásárra költözött szülők véleményét kérdezném: -milyen ott élni? Előny, hátrány? -milyenek az ovik sulik, pedagógusok? -milyen Bp-re bejárni? -milyen a közösség? -milyen az eü ellátás? -milyenek a boltok, hivatalok?

Figyelt kérdés

#Martonvásár #Martonvásáron élet #Kisgyerekkel martonvásáron #Martonvaásár ovoda iskola
2021. máj. 12. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Már majdnem válaszoltam, csak az a baj, hogy nem frissen költöztem ide, hanem 10 éve. Na mindegy...
2021. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmi sem az, aminek látszik, mondják. Én rosszul döntöttem 12 éve, itt ragadtam, megbántam. Emberileg, szakmailag nem megfelelő hozzáállásba futottunk bele többször is, főleg az iskola és orvosok terén. Sok mindenért kocsi kell Érdre, Budaörsre, Budapest (attól függ, melyik széle) csak a közepétől innen csúcsidőn kívül érhető el kocsival emberi idő alatt, vagy tömegközlekedéssel, vasút mellett átszállás nélkül. 2 fizetéssel, 2 kocsival 2 jogosítvánnyal lehet elviselni a minőség, választék hiányát. Legjobb a távmunka, de a hely nem éri meg az árát. Tudom, minden ingatlan drágult, és hogy közelebb még drágább.
2022. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!