Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörsön vannak parkok,...

Budaörsön vannak parkok, kutyafuttatók? Kutyások, ti hogyan mozgatjátok le a kiskedvenceket?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van sok helyen.


Én itt jövök el mellette bringázás közben, szinte társasági kert is van, székekkel, asztallal, fedett résszel.


[link]

2021. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

folytatom..


van a lakótelepen is:

[link]


És Kamaraerdőn is:


[link]

2021. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fúú szuper, megnyugodtam :D Köszönöm szépen :)


És nem kutyafuttatós park, ahova ki lehet ülni pihenni, padok stb. esetleg futópálya?

2021. máj. 26. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3: keress rá, a budaőrsi infó oldalon mindent megtalálsz!
2021. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. máj. 26. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A lakótelepen éltem, nagyon szerettem ott lakni. Van ott park, kutyafuttató, minden bolt a közelben és a suli melletti sportpályára be lehet járni futni, kondizni.

Ezen felül közelben a hegyek, hétvégén lehet menni egy jót kirándulni kutyástól.

2021. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jajj szuperül hangzik, mert teljesen bele vagyok szerelmesedve a városba, remélem hamarosan ott élhetek. :)

Tudom, hogy teljesen általánosítás lenne, és nem lehet mindenkire rá mondani, de többször olvastam már az oldalon, hogy kifejezetten sznobok az emberek arra. Mi erről a véleményed?

2021. máj. 26. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ hova költözöl. A lakótelepre ez értelemszerűen nem volt igaz, így túl sok tapasztalatom nincs ebben.

Viszont pl. egy egyszerű példa... az Auchan vásárló közönsége teljesen más, mint mondjuk a csepeli Auchané, ez tény. Látszik a bolton, a termékeken és a parkoló autókon is. Én ott átlag dolgozó emberként csórónak éreztem magam, a csepeliben meg gazdagnak. Ellenben a budaörsi környezet sokkal élhetőbb volt, látszik, hogy nem csak az embereknek, a városnak sem megy rosszul.

2021. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8: pont annyira heterogén Budaőrs, mint minden más hasonló nagyságú város... . De az biztos, hogy amit a 9-es ír, észrevehető.


Pár éve a leggazdagabb város volt! Persze ez nem csak a lakók gazdagsága, hanem inkább az iparűzési adóból befolyt tételek lökik meg. Iszonyú sok áruház, gyártó cég, stb. van ott.

2021. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!