Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes vagy illik háznézés...

Érdemes vagy illik háznézés után elmondani, hogy ha biztosan nem veszem meg az ingatlant?

Figyelt kérdés
Pl.: nem tetszik valami ott és akkor, vagy csak láttam egy jobb házat korábban.

2021. jún. 2. 02:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Megmondhatod hogy koszonod hogy megnezhetted a hazat de masmilyen hazat szeretnel.
2021. jún. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
35%
Felesleges, még meggondolhatod magad.
2021. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Megköszönöd, hogy megmutatták, de elmondod, hogy még megnézel másokat is, jelentkezel, ha ezt választod. Így van lehetőség átgondolni és dönteni. Én volt, hogy albérletet néztem, az elsőt fejben elvetettem, majd több után mégis azt választottam. Ha rögtön nemet mondok, akkor hogyan mentem volna vissza? Nem kell azonnal dönteni és válaszolni sem. Sokan a családdal is megtárgyalják otthon, amire a helyszínen nincs lehetőség.
2021. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nincs semmiféle kommentálási kényszer.
2021. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező, de rendes dolog szerintem
2021. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Rendes dolog, de egy tévedésből megnézet ház esetén (a képek jók voltak de épp hogy nem dőlt össze) kicsi híján megvertek, hogy miért néztük meg, ha nem akarjuk megvenni.
2021. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem, mert van rá esély hogy a tulaj/ingatlanos elkezd téged szidni, hogy minek raboltad az idejét, stb.
2021. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért megy el valaki a helyszínre, mert megfelelőnek találta. A helyszínelés után csalódott. Én azt mnondanám, hogy egyelőre nem ígérem meg, hogy megveszem, ezért nyugodtan árulhatják tovább. (Ha közben eladják - tudomásul veszem). Senkiben nem hagynám benne a reményt, hiszen neki a pénz kell, nem alakás (ház).
2021. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, két okból sem. Az egyik hogy meggondolhatod magad még, a másik hogy a tulaj nekedeshet hogy raboltad az idejét.
2021. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Nálam 2 lehetőség jöhet szóba, mivel a háznézés előtt alaposan átnézem a hirdetés és GoogleMaps-on még a környéket is:


Odamegyek és ha a hirdetés megtévesztő volt, mert nem a valóságot tükrözte, akkor simán megmondom, hogy köszönöm, de a hirdetés alapján nem ezt vártam, részemről tárgytalan. És érzékeltetem, hogy ÉN haragszom,mert az ÉN időmet rabolták.


Ha az ingatlan a hirdetésnek megfelelő, de mégis bizonytalan vagyok és még vannak címek, amiket meg akarok nézni, akkor azt mondom, hogy "Köszönöm, X időn belül jelentkezem, ha az önökére esett a választásunk!"


Ha ezek után valaki még "nekem esne, hogy raboltam az idejét" azt megfelelő szövegkörnyezetben elküldeném az anyjába. Nehogy már kötelességem legyen megvenni valamit, csupán azért, mert megnéztem! Ez vicc!

2021. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!