Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Arveresen hogyan tudok ugy...

Arveresen hogyan tudok ugy lakast venni hogy egy osszegben kifizetem es nemkell megvarni az 1 honapos licit idot?

Figyelt kérdés

Van egy ingatlan a folyamatos arveresek kozott..tehat nincs kituzve ra idoszak hogy pl 05.10-06.10 ig lehet ra licitalni...folyamatossan lehet..

Van olyan opcio hogy egy osszegben kifizetem es nemkell kivarni a licit idoszakot? Surgos lenne a lakas vasarlas


2021. jún. 8. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adtak meg összeget amiért automatikusan elviszed, akkor nincs.
2021. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán emiatt licit a licit...
2021. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Licit vagy nem licit.. 10 eve all ott uresen a haz..

Megvan adva egy osszeg amiert ellehet vinni csak nekunk ez most fontoslenne gyorsan

2021. jún. 8. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked fontos lenne, attól ez még nem így működik.
2021. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xswerdy ***** válasza:
100%
a folyamatos árverési hirdetmény azt jelenti, hogy ha van rá jelentkező, akkor 1 hónapra újra aktiválják az árverést. Nem kettőre, mint normál esetben, de egy hónapot meg kell várnod.
2021. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod...

Szoval akkor azt mondod hogy 1 honapot mindenfele keppen varni kell...

Viszont sikerult beszelnem egy illetovel aki vegrehajtonal dolgozik o aztmomdta hogyha akar 5ft is tobbet adok mint amenyiert megvan hirdetve akkor van ra lehetoseg h egybol elvigyem az ingatlant... most akkor hogy is van ez???

Van erre valami jogszabaly?

Plusz aztis mondtak hogy virus miatt most nem tarthatnak arvereseket.. viszont egy ismeros csaladnak kb 1 honapja vettek meg ugyanigy arveresen a hazukat...

2021. jún. 8. 22:39
 7/8 xswerdy ***** válasza:

minden végrehajtói árverés online, nem álltak le. Szóval az ismerősöd többi infóját is óvatosan kezelném.


A végrehajtást kérő átveheti minimumáron az ingatlant, ha 2x sikertelen volt az árverés. Ha ő nem él ezzel a jogával, akkor kerül fel az ingatlan a folyamatos árverési hirdetmények közé. Az lehet, hogy az árverést kérő még ebben a fázisban is élhet a vételi jogával, ezt nem tudom. De ha nem neked tartozik az illető, akkor tudtommal a fent leírt folyamat működik.

2021. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonomszepen a kommenteket sokat segítettetek
2021. jún. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!