Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire szörnyű a fürdőszoba...

Mennyire szörnyű a fürdőszoba egyben a WC-vel? Tényleg ennyire, hogy külön szóltak róla?

Figyelt kérdés
Idén készülök első saját lakást venni, nem rég jelentettem be a tervet a családomnak és már párszor beszélgettünk róla azóta. 1,5-2 szobás, 45-55 négyzetméteres lakást tervezek. Egymástól függetlenül anyukám és nagymamám is azt hozta fel egyik első dologként, hogy csak olyat nézzek, ahol külön van a WC a fürdőszobától. Mamáék ilyen házban élnek és anya is élt ilyen lakásban és azt mondták elég kellemetlen. Egyedül élnék a lakásban, de amikor legközelebb lesz párom el tudom képzelni vele az együttélést és egyszer családot is akár ebben a leendő lakásban is, amíg maximum 1-2 gyerek van és kicsik még. Szerintetek is ez tényleg az egyik legfontosabb szempont?
2021. jún. 9. 18:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
28%
Én meg csak olyanba költöznék, ahol egybe van. Mi értelme van külön? semmi. Este megy az ember wc-re, aztan kezetmosni, fürdeni, fogatmosni, ezt meg lehet renni 1 helyiségbe is. Akkor esetleg előny volt, mikor 4-en laktunk lányok albérletben egyetem alatt, mert míg az egyik pipikélt, addig a másik tudott sminkelni reggel és ennyi
2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is fontos, egyreszt nem szereti senki se zuhanyozas kozben a szar szagot, masreszt jobb ha egyszerre lehet hasznalni a kettot.
2021. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem szörnyű, csak valóban komfortosabb, ha külön vannak. Persze ez erősen függ az alapterülettől meg a vizes strangok meglététől. Persze a legjobb, ha van külön wc is pluszban.
2021. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%

Szamomra nem fontos szempont, en olyan hazban eltem 20 evig a szuleimmel, ahol egyben volt a wc a furdovel, jelentem, tulelheto. Azota mar eltem olyan lakasban is a parommal, ahol kulon volt, tehat megtapasztaltam azt is, de nekem igazabol mindegy melyik.

Ha tetszik a lakas es csak ez a “hiba” benne, attol en meg megvennem.

2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is sokkal komdortosabb, ha külön van a WC és a fürdő, számomra ez alap dolog volt lakásvásárlásnál, ha egyben lett volna, az hátrány lett volna. De van, akit ez nem zavar, vagy kifejezetten azt szereti.
2021. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sokkal komfortosabb, ha egyben van, nálam az a hátrány, ha külön vab
2021. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
ha többen laknak egy lakásban akkor kellemetlen tud lenni ha valaki a wc-n ülne a másik meg zuhanyozna. jobb ha külön van. ha egyedül él az ember akkor talán mindegy.
2021. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%
En sose eltem olyan hazban ahol kulon van. Elismerem, praktikus, de ha nincs, akkor sem halok bele.
2021. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk 2 WC van, a gardróbszekrény helyére építettünk egyet pluszban, kis kézmosóval, szuper, csináljátok ti is ezt. Egy WC a fürdőben, egy külön. Áldani fogjátok ezt a megoldást, ha már egy-két fővel többen lesztek.
2021. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az egybe fürdőszoba-WC akkor rossz, ha pl. 3-4 ember van 1 fürdőszobára. Úgy jobb a külön. Viszont én személy szerint sokkal jobban szeretem, ha egyben van a kettő, számomra kényelmetlen, ha külön van. Szóval nálam pont, hogy az a plusz pont a lakásvásárlásnál, ha egyben van, de kinek mi.
2021. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!